تماشا کنید: با مامورهای بازی Tom Clancy’s The Division بیشتر آشنا شوید

۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۸

هر چه به شروع آزمایش عمومی بازی Tom Clancy’s The Division نزدیک می شویم، اطلاعات و جزییات بیشتری از این عنوان منتشر می شود. مطمئنا با تماشای فیلم کوتاه این عنوان با داستان و تا حدودی با چهار مامور اصلی بازی آشنا شده اید اما به تازگی تریلر جدیدی از این عنوان منتشر شده است که در این تریلر با این افراد، قابلیت ها و توانایی های آن ها کمی بیشتر آشنا می شویم. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

آزمایش عمومی بازی Tom Clancy’s The Division در تاریخ 28 ژانویه( پنج‌شنبه 8 بهمن 1394) برای کنسول اکس باکس وان و در تاریخ 29 ژانویه(جمعه 9 بهمن 1394) برای کنسول پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی آغاز می شود و خبر خوب این است که شما می توانید چهل و هشت ساعت قبل از آغاز آزمایش عمومی بازی، نسخه آزمایشی این عنوان را دانلود کنید. اخیرا به طور غیر رسمی گزارش شده است که حجم نسخه آزمایشی این عنوان برای رایانه های شخصی حدود 26 گیگابایت خواهد بود.

به تازگی تریلری از این عنوان منتشر شده است که در این تریلر نگاهی کوتاه خواهیم داشت به چهار مامور اصلی بازی The Division و هر آن چه که می خواهید از این مامور ها از قبیل قابلیت ها، سلاح، مهمات و غیره بدانید را می توانید در این تریلر مشاهده کنید. اگر هنوز در تصمیم خود برای شرکت در آزمایش عمومی این عنوان مردد هستید، مشاهده این تریلر را به شما پیشنهاد می کنم.

دانلود با کیفیت 720p

عنوان Tom Clancy’s The Division در تاریخ 8 مارس (مصادف با سه‌شنبه 18 اسفند 1394) برای کنسول های پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید