Mortal Kombat X – نسخه مخصوص رایانه های شخصی رها شده است

۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۷

همین دیروز بود که بازی Mortal Kombat XL، به عنوان یک نسخه کامل از Mortal Kombat X با تمامی محتویات دانلودی معرفی شد. اگر خبر قبلی را مطالعه کرده باشید متوجه خواهید شد که در انتها نامی از رایانه های شخصی به عنوان پلتفرم مقصد برده نشده است و فقط اسامی دو کنسول نسل هشتمی موجود می باشد. بله نه تنها Mortal Kombat XL، بلکه رایانه ها از آپدیت های جدید و آینده نیز محروم هستند و ظاهرا اوضاع به همین وضع هم ادامه خواهد داشت.

بازی Mortal Kombat X متاسفانه مشکلات عدیده ای را بر روی رایانه های شخصی در زمان انتشار به همراه داشت. این مشکلات از همه بیشتر در بخش آنلاین به چشم می خورد و بازیکنان نمی توانستند که تجربه قابل قبولی را داشته باشند. استودیو نیتر رلم و شرکت وارنر که به عنوان سازنده و ناشر این بازی هستند، متاسفانه از ارائه هر گونه آپدیت های جدید و محتویات دانلودی برای نسخه مخصوص رایانه های شخصی امتناء ورزیده اند و حداقل نمی خواهند که مشکلات را بر طرف کنند.

پاسخ آقای تایلر لندسدون از نیتر رلم در انجمن Test Your Might، پیرامون بحث پلتفرم های Mortal Kombat XL چنین است:

Mortal Kombat XL و بسته Kombat Pack 2 فقط برای اکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر می شوند.

Kombat Pack 2 یکی از آپدیت های آینده Mortal Kombat X است که مبارزان جدیدی از جمله Xenomorph، Leatherface، Triborg و Bo’Rai Cho را به همراه دارد که هیچ یک به رایانه ها نمی آیند. در رابطه با رفع مشکلات بخش آنلاین نیز یک سری نت کد بتا طراحی شده تا سازندگان با کمک بازیکنان، ایرادات محصول خود را پیدا کرده و رفع کنند. متاسفانه حتی همین نت کد ها هم برای رایانه ها در نظر گرفته نشده است.

اینکه بدین وضع نسخه مخصوص رایانه های شخصی از سوی نیتر رلم ترد شده است قطعا حرکت درستی نیست و همین حالا هم واکنش های تندی به همراه داشته است. چقدر بازیبازان استدیو سازنده را با شکایت های خود به دردسر میندازند تا بلکه تجدید نظری صورت گیرد را باید صبر کنیم و ببینیم.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید