فروش محدود کنترلر الیت اکس باکس وان دوباره آغاز شد

۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۰

کترلر الیت اکس باکس به یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین کنترلر ها در میان صاحبان کنسول اکس باکس وان تبدیل گشته است. این کنترلر از زمان عرضه تا به حال فروش بی سابقه ای داشته و در زمان کوتاهی در بسیاری از خرده فروشی ها، موجودی این کنترلر به اتمام رسیده است. حال به تازگی، خرده فروشی های Gamestop و Best Buy بار دیگر رنگ مشکی این کنترلر را به مدت محدودی برای فروش قرار داده اند. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

از زمانی که موجودی کنترلر الیت اکس باکس وان در خرده فروشی ها به اتمام رسید، مایکروسافت با درخواست های فراوانی برای عرضه دوباره این کنترلر مواحه شده است. به گفته آقای Chris Capossela، مدیر بازاریابی مایکروسافت، با توجه به بازخوردهایی که این کنترلر در مراسم E3 2015 داشته و با توجه به قیمت بالای 150 دلاری آن تصمیم گرفته اند تعداد محدودی از آن را ساخته و روانه بازار کنند اما محاسبات آن ها اشتباه از آب در آمده و کنترلر الیت اکس باکس وان فروش کم نظیری داشته است.

روز دوشنبه و سه شنبه قبل از روز شکرگذاری، من و Kevin Turner مدیر اجرایی و David Porter مسئول فروشگاه های مایکروسافت از سی یا چهل خرده فروشی از قبیل Best Buy ،GameStop ،AT&T ،Verizon و فروشگاه مایکروسافت بازدید کرده تا ببینیم اوضاع از چه قرار است. تنها چیزی که همه به ما می گفتند این بود که شما باید تعداد بیشتری از این کنترلر ها بسازید.

هم اکنون خرده فروشی های Gamestop و Best Buy کنترلر الیت اکس باکس وان را با قیمت 150 دلار برای فروش قرار داده اند. این در حالی است که خرده فروشی آمازون می گوید که این کنترلر در تاریخ 23 ژانویه(شنبه 3 بهمن 1394) در این فروشگاه موجود خواهد شد.

همچنین اگر شما هنوز کنسول اکس باکس وان را خریداری نکرده اید، می توانید برای تهیه این کنترلر، کنسول اکس باکس وان الیت را که در ماه نوامبر عرضه شد با قیمت 500 دلار خریداری کنید که یکی از اقلام همراه این کنسول، کنترلر الیت اکس باکس وان می باشد. در غیر این صورت باید برای موجود شدن دوباره این کنترلر تا ماه مارس صبر کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید