دو تریلر جدید از عنوان Far Cry Primal منتشر شد

۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۷

عنوان Far Cry Primal در زمان ماقبل تاریخ جریان دارد؛ جایی که شما در نقش یک شکارچی غارنشین و  آخرین بازمانده قبیله شکارچی ها یعنی Takkar قرار می گیرید. حال به تازگی، یوبی سافت دو تریلر جدید از این عنوان منتشر کرده است که شما را با شخصیت اصلی بازی یعنی Takkar بیشتر آشنا می کند. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

Far Cry Primal جدیدترین عنوان تیراندازی اول شخص یوبی سافت می باشد که بر خلاف عناوین قبلی، وقایع بازی در دنیایی متفاوت و در زمان ماقبل تاریخ جریان دارد. شخصیت اصلی بازی یک شکارچی غارنشین است که در اثر اتفاقات ناگواری قبیله اش را از دست داده و حال وی تنها بازمانده قبیله می باشد.

بازیکنان در نقش Takkar تنها بازمانده قبیله یاد می گیرند که چگونه یک انبار مهمات مرگ بار بسازند، حیوانات وحشی را شکار کنند، برای تسخیر سرزمین اوروس از دیگر قبایل پیشی گرفته و  در نهایت به شکارچی قدرتمندی تبدیل گردند.

به تازگی، یوبی سافت دو تریلر جدید از بازی Far Cry Primal منتشر ساخته است. تریلر اول مربوط به شخصیت Takkar است و صدا پیشگی این شخصیت را آقای Elias Toufexis به عهده داشته که در حال حاضر در سریال The Expanse نیز ایفای نقش می کند.

دانلود با کیفیت 720p

همچنین یوبی سافت تریلر دیگری تحت عنوان تریلر پشت صحنه منتشر ساخته است که عوامل سازنده عنوان Far Cry Primal در رابطه با شخصیت های بازی و همچنین زبان باستانی( ماقبل تاریخی) این عنوان صحبت می کنند.

دانلود با کیفیت 720p

عنوان Far Cry: Primal در تاریخ ۲۳ فوریه ۲۰۱۶ (سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴) برای کنسول های پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید