کتاب کمیک Dark Souls منتشر می شود

۳۰ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۳

هم زمان با انتشار عنوان Dark Souls 3 در ماه آوریل، شماره اول کتاب کمیک Dark Souls نیز منتشر خواهد شد. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

اگر از طرفداران پروپاقرص فرانچایز Dark Souls هستید، خبر خوبی برای شما داریم؛ شما می توانید چند روز قبل از انتشار عنوان Dark Souls 3 در ماه آوریل، شماره اول کتاب کمیک Dark Souls را خریداری کنید.

سایت IGN گزارش می دهد که کتاب کمیک Dark Souls نسبت به بازی ویدیویی، حاوی داستان ها و ماجراهای جدیدی از دنیای Dark Souls خواهد بود. البته امیدواریم این داستانی که از آن صحبت می شود، کتابی 400 صفحه ای در رابطه با کتک خوردن از یک باس نباشد.

شماره اول این کتاب در تاریخ 6 آوریل 2016( چهارشنبه 18 فروردين 1395) منتشر شده و هنوز مشخص نیست آیا این کتاب کمیک(داستان مصور) دنباله دار خواهد بود یا این که در دو یا سه شماره به پایان خواهد رسید. همچنین این کتاب دارای پنج طرح روی جلد متفاوت خواهد بود که تعدادی از آن ها را می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

بازی Dark Souls 3 در تاریخ 12 آوریل (سه‌شنبه 24 فروردين 1395) برای کنسول های پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخضی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید