مدیرنوآوری The Division از پلتفرم رایانه های شخصی برای این عنوان می گوید

۳۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۱

بعد از تاخیر های فراوان بالاخره بازی Tom Clancy’s The Division در اوایل ماه مارس قرار است که عرضه شود. خیلی از هواداران تمایل دارند بدانند که این عنوان واقعا چقدر قدرتمند است و برای پاسخ به این مسئله، شرکت یوبی سافت بیانیه بسیار جالب توجهی را منتشر کرده است.

یوبی سافت با Watch Dogs سابقه چندان درخشانی در صداقت خود پیرامون کیفیت نهایی محصولش نشان نداده است و چیزی که در انتها شاهد آن بودیم، تفاوت بسیار زیادی با تبلیغات اولیه داشت.

حال آقای مگنوس یانسن به عنوان مدیرنوآوری حاضر در استودیو یوبی سافت مسیو، در صحبت های خود با کانال EPNdotTV در یوتیوب اعلام کرده اند که The Division تمامی پلتفرم هایی که بر روی آنها عرضه می شود را به چالش خواهد کشید. ایشان گفته اند:

با استفاده از موتور SnowDrop، ما می توانیم که حداکثر توان هر پلتفرم را به کار بگیریم. رایانه های شخصی پلتفرم بسیار منعطفی هستند و تنظیمات بسیار زیادی در آنها برای دستکاری موجود است. مثلا شما می توانید 2 الی 3 عدد مانیتور را به کار گیرید و با این اوصاف استفاده حداکثر از یک رایانه، بدین معنی است که ما باید 3 مانیتور را برای رایانه های شخصی پشتیبانی کنیم. ما تنظیمات رندرینگ بزرگتری داریم، میزان نرخ فریم قفل نیست، باید چندین پردازشگر گرافیکی را پشتیبانی کنیم زیرا این پلتفرم به همین صورت تعریف می شود.

امیدواریم که The Division با این همه تبلیغات، در عمل نیز خوب ظاهر شود. بازی نامبرده در هشتم مارس برای پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر می شود.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید