تماشا کنید: فیلمی کوتاه از بازی Tom Clancy’s The Divisionمنتشر شد

۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰

یوبی سافت به تازگی با همکاری سه سازنده فیلم های کوتاه در سایت یوتیوب، فیلمی کوتاه از بازی Tom Clancy’s The Division ساخته است که در این فیلم وقایع ابتدایی داستان عنوان Tom Clancy’s The Division در قالب یک فیلم کوتاه نمایش داده می شود. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

اگر با ساخت فیلم های کوتاه در سایت یوتیوب آشنایی داشته باشید، مطمئنا Corridor Digital ،RocketJump و Devin Supertramp نیز برای شما نام هایی آشنا هستند. شرکت یوبی سافت با همکاری این سازندگان در یوتیوب فیلم کوتاهی با نام Agent Origins ساخته است که داستان بازی Tom Clancy’s The Division را از همان ابتدا و در قالب یک فیلم کوتاه برای شما بازگو می کند؛ جایی که ایالات متحده آمریکا پس از عملیات زمستان سیاه به بحران بزرگی دچار گشته و تاریکی همه جا را فرا گرفته است.

این فیلم در سایت یوتیوب در قالب 4 قسمت جدا گانه و به ترتیب با نام های Pursuit ،Ashes ،Conspiracies و Escape منتشر شده است که می توانید آن ها را در قسمت پایین مشاهده کنید. البته نسخه کامل این فیلم (شامل تمام قسمت ها و به مدت زمان 31 دقیقه) در Amazon Prime Video نیز در دسترس است.

قسمت اول: Conspiracies(توطئه)

دانلود با کیفیت 720p

قسمت دوم: Ashes(خاکستر)

دانلود با کیفیت 720p

قسمت سوم: Pursuit(تعقیب و گریز)

دانلود با کیفیت 720p

قسمت چهارم: Escape (فرار)

دانلود با کیفیت 720p

عنوان Tom Clancy’s The Division در تاریخ 8 مارس (مصادف با سه‌شنبه 18 اسفند 1394) برای کنسول های پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید