با اپراتور های جدید بازی Rainbow Six Siege بیشتر آشنا شوید+ تصاویر

۳۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۹

همان طور که می دانید بسته الحاقی Operation Black Ice بازی Rainbow Six Siege دو اپراتور جدید به این بازی اضافه می کند. حال به تازگی، یکی از کاربران سایت Reddit تصاویری مربوط به این دو اپراتور را منتشر ساخته است. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

بسته الحاقی Operation Black Ice بازی Rainbow Six ابتدا قرار بود در ماه ژانویه عرضه شود اما یوبی سافت اخیرا عرضه این بسته الحاقی را تا تاریخ 2 فوریه به تعویق انداخت. همان طور که می دانید، به وسیله این بسته الحاقی، یک نقشه جدید و دو اپراتور جنگی به بازی اضافه می شوند. امروز یکی از کاربران سایت Reddit تصاویری از این دو اپراتور را منتشر ساخته که سلاح و مهمات آن ها نیز در این تصاویر مشخص شده است. اگر چه طبق گفته وی این تصاویر ابتدا در سایت 4Chan منتشر شده اند.

اپراتور اول Frost نام دارد؛ یک جنگجوی زن با قابلیت های دفاعی که مهارت اصلی وی به تله انداختن دشمنان و از پای درآوردن آن ها است. اپراتور دوم Buck نام دارد که یک اپراتور هجومی بوده و دارای قابلیت ویژه ای به نام Skeleton Key است که به وسیله آن ابزار جدیدی به نام under-barrel shotgun به سلاح اصلی شما اضافه می شود. سلاح تهاجمی C8-SFW، شات گان سوپر 90، مسلسل دستی با کالیبر 9 میلی متری و سلاح تک تیر انداز، سلاح و مهمات این دو اپراتور جنگی را تشکیل می دهند.

بسته الحاقی Operation Black Ice بازی Rainbow Six Siege برای کاربرانی که season pass بازی را خریداری کرده اند، به صورت رایگان و برای سایر کاربران نیز با قیمت 4.99 دلار در دسترس خواهد بود. همچنین کاربرانی که season pass بازی را خریداری نکرده اند، فقط از طریق پرداخت های درون بازی می توانند این دو اپراتور را به بازی خود اضافه کنند.

تصاویر منتشر شده از این دو اپراتور را می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

بسته الحاقی Operation Black Ice بازی Rainbow Six Siege در تاریخ 2 فوریه(سه شنبه 13 بهمن 1394) برای کنسول های پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید