تریلر جدید گیم پلی عنوان Attack on Titan منتشر شد

۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۵

این روزها انیمه های ژاپنی و بازی های ویدیویی که از روی انیمه ها ساخته می شوند، به محبوبیت بسیاری دست یافته اند. یکی از همین عناوین، عنوان Attack on Titan است که از روی انیمه ای با همین نام ساخته شده و در میان طرفداران بازی های ژاپنی به یکی از مورد انتظارترین بازی های سال تبدیل گشته است. حال به تازگی شرکت کویی تکمو، ناشر عنوان Attack on Titan، تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده است که در این تریلر شاهد بخش هایی از گیم پلی این عنوان خواهیم بود. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

ساخت عنوان Attack on Titan به عهده استودیوی امگا فورس بوده که در گذشته ساخت عناوینی چون Dynasty Warriors را بر عهده داشته است. کویی تکمو، ناشر عنوان Attack on Titan، به تازگی تریلر جدیدی از گیم پلی این عنوان منتشر ساخته است. محوریت اصلی گیم پلی این عنوان را مبارزه با غول ها تشکیل می دهند که شما و شخصیت های دیگر بازی در قالب یک تیم به غول ها حمله کرده تا آن ها را از پای در آورید.

موضوع جالبی که در این تریلر نیز به چشم می خورد قدرت تخریب پذیری محیط است؛ به خصوص در هنگام مبارزات و وقتی که شخصیت های بازی با حمله به غول ها اندام های بدن آن ها را یکی یکی قطع می کنند و یا وقتی که غول ها با اندام های غول پیکر خود ساختمان ها را فرو می ریزند. اگر از طرفداران انیمه و بازی های ویدیویی ژاپنی هستید، مشاهده این تریلر را به شما پیشنهاد می کنم.

دانلود با کیفیت 720p

عنوان Attack on Titan در ماه فوریه در ژاپن برای کنسول های پلی استیشن 4، پلی استیشن 3 و پلی استیشن ویتا منتشر خواهد شد ولی تاریخ انتشار دقیق نسخه غربی این عنوان هنوز مشخص نیست.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید