بسته جدید چالش‌های عنوان Batman: Arkham Knight سراسر نوستالژی است

۳۰ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۲

به نظر می‌رسد که استودیوی Rocksteady همچنان به پشتیبانی از بازی تحسین شده Batman Arkham Knight ادامه می‌دهد. پس از محتوای الحاقی گسترده ماه دسامبر، حال محتوای جدید دیگری در دست انتشار دارد.

حتما با بسته‌های چالش Crime Fighter Challenge آشنایی دارید. امروز خبر رسیده که شماره ششم بسته چالش برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی منتشر شده است. همچنین خبر رسیده که شماره 6 بسته Crime Fighter Challenge در هفته آینده، 26 ژانویه به صورت رایگان برای کنسول‌ها نیز عرضه خواهد شد. اما باید بدانید که این بسته الحاقی، سراسر نوستالژی است. در واقع نقشه‌ها و موقعیت‌های چالش‌های جدید، همگی نقشه‌های بازسازی شده از نسخه‌های Arkham City و Arkham Asylum هستند. تصاویر مکان‌های آشنای نسخه‌های پیشین را در زیر مشاهده می‌کنید:

 

همراه با این نقشه‌ها، کاستوم Incorporated نیز برای بتمن منتشر خواهد شد. شما می‌توانید تصویر این کاستوم زیبا را در زیر مشاهده کنید:

نقشه‌های چالش‌های Predator Mode شامل سالن اصلی عمارت وین، غار خفاشی، آسایشگاه و ساختمان پزشکی می‌شوند. نقشه‌های Combat Mode نیز شامل سالن یخی، خیابان جرم و تئاتر Monarch می‌شود(حتما سکانس فوق‌العاده و پایانی Arkham City در این تئاتر را به خاطر دارید که جوکر در حال تماشای فیلم Terror است).

Batman: Arkham Knight هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن4 و اکس‌باکس‌وان در دسترس است.

0
0

بیشتر بخوانید



مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید