تماشا کنید: بازسازی Crash Bandicoot در انجین Unreal Engine 4 شگفت انگیز به نظر می‌رسد

۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۹

Crash را که یادتان است؟! بندیکوت محبوب بازی‌های رایانه‌ای که اسم و رسمی در پلی استیشن 1 برای خود اختیار کرده بود تا اینکه حق امتیاز ساختش به کمپانی اکتیویژن سپرده شد و پس از عرضه چند نسخه متوسط و ناموفق روند ساخت و ادامه آن متوقف شد. حال پس از چندین سال یکی از طرفداران سرسخت سری دست به اقدام جالبی زده و نسخه اول این فرنچایز محبوب را با استفاده از انجین قدرتمند Unreal Engine 4 بازسازی کرده است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در طی ماه‌های اخیر شاهد موج جدیدی از بازسازی عناوین قدیمی بودیم، اما این بار نه توسط سازندگان، بلکه توسط بازی‌بازان علاقهمندی که پس از ارسال دخواست‌های فراوان جهت بازسازی عنوان محبوبشان ناامید شده و خود آستین بالا زده و اقدام به بازسازی آن ها کرده‌اند. نکته مثبت در مورد این باره این است که این گونه بازسازی‌ها یک بازسازی به تمام معنا بوده و خبری از بهبودها و تغییرات جزئی گرافیکی و انتشار مجدد عناوین محبوب با قیمت بالا نیست. کاربر یوتیوب Anisotropic که در حال بازسازی Crash Bandicoot است با انتشار تریلری از نسخه در دست ساخت این موضوع را ثابت کرده و بایستی اعتراف کرد که نتیجه کار وی واقعا شگفت انگیز است:

دانلود تریلر با کیفیت 720p

Crash Bandicoot همچنان در حال ساخت بوده و نسخه دمو آن به زودی منتشر خواهد شد. در حال حاضر بایستی صبر کرده و امیدوار باشیم که اکتیویژن نامه توقف پروژه را به Anisotropic ارسال نکند.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید