بسته الحاقی Rise of the Tomb Raider: Baba Yaga هفته آینده منتشر می‌شود

۲۹ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۲

Rise of the Tomb Raider در اواخر سال ۲۰۱۵ منتشر شد و توانست بازخورد بسیار خوب منتقدین و طرفداران را دریافت کند و موفقیت‌های بسیاری کسب کند. حال شما می‌توانید بار دیگر ماجراجویی دیگری را با لارا کرافت آغاز کنید. اولین بسته الحاقی بازی به نام Baba Yaga – The Temple of the Witch هفته آینده منتشر می‌شود.

مایکروسافت در بیانه‌ای به‌صورت رسمی به وب‌سایت Polygon اعلام داشت که اولین بسته الحاقی عنوان Rise of the Tomb Raider با نام Baba Yaga – The Temple of the Witch هفته آینده برای اکس باکس وان منتشر می‌شود. Baba Yaga دارای یک داستان کاملا جدید و محتوایی نو خواهد بود. بسته الحاقی بازی در تاریخ ششم بهمن قابل دسترس است. هنوز قیمت این بسته الحاقی اعلام نشده است اما اگر Season Pass سی دلاری بازی را خریداری کرده‌اید، نیازی به خرید دوباره این بسته الحاقی ندارید.

هنوز معلوم نیست که آیا این بسته الحاقی برای رایانه‌های شخصی هم عرضه می‌شود یا نه، چرا که ششم بهمن نسخه رایانه‌های شخصی نیز منتشر می‌شود. البته صفحه رسمی بازی در Tumblr اعلام داشت که با خرید Season Pass یا نسخه Digital Deluxe edition بازی شما از همان روز اول به محتوای اضافی دسترسی دارید و این امکان را به وجود آورده که احتمالا نسخه رایانه‌های شخصی در روز انتشار دارای این بسته الحاقی باشد.

Rise of the Tomb Raider هم‌اکنون در دسترس اکس باکس ۳۶۰ و اکس باکس وان است. نسخه رایانه‌های شخصی در ششم بهمن منتشر می‌شود و نسخه پلی استیشن ۴ نیز در اواخر امسال در دسترس خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید