تکذیب شد | سرورهای اکس باکس 360 در نوامبر بسته نمی شوند

۲۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۹
باندل های جدید برای کنسول Xbox 360 در بهار 2016 منتشر میشود

آیا خبر پایان پشتیبانی از اکس باکس لایو کنسول اکس باکس 360 در ماه نوامبر سال جاری حقیقت دارد؟ خیر و پاسخ آقای فیل اسپنسر به این موضوع منفی است.

شایعات از زمانی شروع شدند که ماه مه سال گذشته، یکی از بلاگ نویسان سایت TrueAchievements.com که با نام Blazing Noble شناخته می شود، مدعی شد “یکی از دوستانشان که رابط های بسیاری نیز در صنعت بازی های ویدئویی دارد” اعلام کرده در نوامبر 2016 سرورهای اکس باکس لایو بسته خواهند شد. این شایعات با توجه به صحبت های آقای یوسف مهدی به عنوان معاون رئیس شرکت مایکروسافت در بخش برنامه ریزی و بازاریابی، که در سال 2013 گفته بودند اکس باکس 360 تا 3 سال دیگر پشتیبانی می شود نیز قوت گرفته بودند.

آقای فیل اسپنسر به عنوان رئیس بخش اکس باکس در مایکروسافت، با انتشار متن زیر در سایت توئیتر، پاسخ شایعات را اینطور می دهند:

حقیقت ندارد.

از آنجایی که هنوز تعداد بازیکنان کنسول اکس باکس 360 از اکس باکس وان بیشتر است، قطع پشتیبانی آنلاین از کنسول نسل هفتمی مایکروسافت می توانست اقدامی بسیار شوکه کننده باشد. حتی بعد از آمدن اکس باکس 360 نیز مایکروسافت 6 سال صبر کرد تا سرورهای اولین اکس باکس را از کار بیندازد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید