تیم شیفر تمایل به اجرای Brutal Legend در اکس باکس وان را دارد

۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۸

اینطور که به نظر میرسد آقای تیم شیفر به عنوان موسس استودیو دابل فاین تمایل دارند تا بازی Brutal Legends که قبلا برای اکس باکس 360 منتشر شده بود، در اکس باکس وان نیز با استفاده از قابلیت همخوانی بازی های قدیمی اجرا شود. اینکه دقیقا کی چنین چیزی پیاده سازی می شود را باید صبر کنیم و ببینیم.

یکی از هواداران به تازگی در سایت توئیتر از آقای شیفر پرسیده اند که آیا می خواهند Brutal Legends را در اکس باکس وان نیز ارائه کنند یا خیر؟ پاسخ بدین شرح است:

فکر میکنم خیلی جالب شود!

شرکت مایکروسافت همیشه قبل از اینکه بخواهد بازی را از کنسول قدیمی تر خود یعنی اکس باکس 360، با استفاده از قابلیت همخوانی در اکس باکس وان اجرا کند، می بایستی از ناشر یا استودیو سازنده آن عنوان اجازه بگیرد. از آنجایی که خود آقای تیم شیفر هم به چنین کاری تمایل دارند، بعید نیست که در آینده ای نه چندان دور بتوانیم Brutal Legend را در اکس باکس وان نیز تجربه کنیم.

البته یک مشکل اساسی که بازی های امثال Brutal Legend دارند، حضور مشاهیر موسیقی، فیلم و غیره در این عناوین است که دریافت مجوز را پیچیده می کند. آقای فیل اسپنسر اعلام کرده بودند که لیست بازی های اکس باکس 360 ماه ژانویه برای اکس باکس وان، به زودی اعلام خواهد شد. ببینیم آیا Brutal Legend هم در میان آنها قرار دارد یا خیر.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید