Danganronpa: Trigger Happy Havoc رسما برای عرضه در استیم تایید شد

۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۶

استودیو اسپایک چونسافت هفته پیش بود که اشاره ای به انتشار نسخه استیم بازی Danganronpa: Trigger Happy Havoc در آینده کرد. پس از حدس و گمانه زنی های بسیار، امروز خبری بسیار خوب مبنی بر تایید شدن نسخه استیم Danganronpa منتشر شده است.

تاریخ انتشار دقیق بازی Dangaronpa: Trigger Happy Havoc برای رایانه های شخصی هنوز در دسترس نیست اما سازندگان فعلا اعلام کرده اند که در ماه بعد، این عنوان در دسترس کاربران استیم قرار می گیرد. عرضه بازی نامبرده برای رایانه های شخصی قطعا ضربه بزرگی به هواداران پلی استیشن ویتا است زیرا یک عنوان انحصاری دیگر از این کنسول دستی در استیم قرار است عرضه شود. با این وجود خیلی خوب است که بازیبازان بیشتری می توانند آن را تجربه کنند.

نقطه قوت بازی DanganRonpa داستان آن است که بسیار عالی کار شده. شخصیت های آن در نگاه اول شاید مثل یک سری کاریکاتور جلوه کنند اما گول ظاهر را نخورید زیرا برای هر یک از آنها پرداخت زیادی صورت گرفته است. این سری به گونه ای ترکیبی از عناوین مشهور Persona، Ace Attorney و Zero Escape  است.

Trigger Happy Havoc در اصل برای PSP منتشر شده بود که در سال 2014 به پلی استیشن ویتا نیز آمد. دنباله Danganronpa 2: Goodbye Despair نام دارد و یک بازی فرعی تحت عنوان Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls نیز منتشر شده که امیدواریم این 2 بازی هم به استیم بیایند.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید