لیست پرفروش‌ترین عناوین فیزیکی بریتانیا در هفته‌ گذشته منتشر شد

۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۴

لیست پرفروش‌ترین عناوین فیزیکی بریتانیا در هفته‌ گذشته منتشر شد. این لیست شامل پرفروش‌ترین بازی‌های پلتفرم پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی است.

پس از چندین هفته همچنان شاهد پادشاهی Call of Duty: Black Ops III در جدول فروش هستیم، Call of Duty: Black Ops III در این هفته با کاهش ۲۴ درصدی فروش روبه‌رو بوده است. این هفته ششمین هفته‌ایست که Call of Duty: Black Ops III در رتبه نخست پرفروش‌ترین‌های بریتانیا حضور دارد. رکورد قبلی در دست FIFA 15 بود که به مدت شش هفته رتبه نخست را تصاحب داشت اما حال این رکورد را با جدیدترین نسخه از سری Call of Duty به اشتراک گذاشته است باید دید که آیا هفته آینده نیز شاهد برتری Black Ops III خواهیم بود یا نه. FIFA 16 با کاهش ۴۵ درصدی فروشش به رتبه سوم نزول پیدا کرده و عنوان Grand Theft Auto V نیز به رتبه دوم صعود نمود. این رتبه برای GTA V بهترین رتبه در ۳۴ هفته اخیر است. Star Wars Battlefront با کاهش ۴۵ درصدی فروش به رتبه چهارم آمده است اما توانسته است از Tom Clancy’s Rainbow 6: Siege که کاهشی ۲۴ درصدی داشته پیش بیفتد. هیچ عنوان جدیدی در این هفته منتشر نشده است و ده رتبه برتر متعلق به بازی‌های آشنا است. Just Cause 3 با کاهش ۲۴ درصدی فروش، دو رتبه صعود کرده است، این درحالی است که Fallout 4 بالاخره از ۵ بازی برتر خارج شده و کاهش ۶۵ درصدی فروشش باعث شده است تا رتبه هشتم را اختیار کند. WWE 2K16 رتبه‌ای بدون تغییر داشته، البته نسبت به هفته گذشته کاهشی ۳۰ درصدی در فروش خود تجربه می‌کند. رتبه نهم تا دهم نیز به ترتیب در اختیار Lego Jurassic World و Minecraft: Xbox Edition است. هردوی این عناوین توانسته‌اند به ۱۰ بازی برتر بازگردند.

در این میان Assassin’s Creed: Syndicate خوش شانس نبوده و با کاهش ۷۲ درصدی فروش مواجه شده. این کاهش باعث شده است از رتبه ۹ به ۲۴ام نزول پیدا کند.

در ادامه لیست چهل عنوان پرفروش‌ بریتانیا را مشاهده می‌کنید:

در اینجا نیز می‌توانید پرفروش‌ترین عناوین را براساس پلتفرم فروخته شده مشاهده کنید:

در آخر نگاهی به بازی‌های پرفروش به تفکیک پلتفرم می‌اندازیم.

پرفروش‌ترین بازی‌های رایانه‌های شخصی

پرفروش‌ترین بازی‌های پلی استیشن ۴

پرفروش‌ترین بازی‌های اکس باکس وان

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید