سیستم مبارزات Final Fantasy XV از سوی هواداران ژاپنی شاید نظرات منفی دریافت کند

۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۴

Final Fantasy XV دارای یک سیستم مبارزه بسیار منحصر به فرد می باشد که در سری بازی Final Fantasy عادی نیست. این سیستم جدید که سرعت و اکشن بسیار بیشتری دارد، احتمالا خیلی مورد استقبال هواداران Final Fantasy در کشور ژاپن قرار نخواهد نگرفت یا به طور کلی، هر گونه هوادار سر سخت این سری که با اکشن شدن آن میانه خیلی خوبی ندارد.

روزنامه ژاپنی نیکی شینبون در مقاله ای جالب مدعی است که سیستم مبارزات غیر متعارف Final Fantasy XV ممکن است باعث دو قطبی شدن نظرات هواداران سری بازی Final Fantasy شود؛ آنها به چنین سیستم اکشن و سریعی برای گیم پلی عادت ندارند.

البته در ادامه مقاله نیکی شینبون نوشته شده که این سبک گیم پلی جدید، برای هواداران سبک اکشن جذاب جلوه خواهد کرد. بازیکنان ژاپنی زیادی وجود دارند که تمایل به تجربه عناوین هک اسلش سریع و پر از زد و خورد دارند و گیم پلی Final Fantasy XV، می تواند برای این افراد و آن دسته از کسانی که به مبارزات کندتر عناوین نقش آفرینی ژاپنی عادت ندارند مناسب باشد.

از دیگر توضیحات منتشر شده توسط مجله ژاپنی نامبرده، می توان به احتمال فروش بیش از 1 میلیون نسخه ای Final Fantasy XV در ژاپن اشاره کرد. با افزایش قدرت بازار عناوین موبایل، بازی های کنسولی سهم کمتری را دارند و در این میان شاید Final Fantasy جدید بتواند که یک سری از بازیبازها را به دنیای کنسول ها بازگرداند.

Final Fantasy XV در سال 2016 برای اکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید