تماشا کنید: بازسازی Metal Gear Solid با موتور Unreal Engine 4 فوق‌العاده به نظر می‌رسد

۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۶

آیا دلتان می‌آید که به بازسازی عنوان Metal Gear Solid با یک گرافیک مدرن و دوست داشتنی، جواب نه بدهید؟! 

Shadow Moses، یک بازسازی به تمام معنا توسط یک طرفدار دو آتشه این سری از اولین نسخه Metal Gear Solid با استفاده از موتور Unreal Engine 4 است. Airam Hernandez در جایگاه خالق، به تازگی اولین ویدئو را از این پروژه منتشر کرده است و به راستی کلمه <لعنتی> نیز نمی‌تواند کیفیت فوق العاده این بازسازی را توصیف کنید. شما را به تماشا و دریافت ویدئو دعوت می‌کنم:

[jwplayer mediaid=”292616″]

دانلود با کیفیت 1080P

دانلود با کیفیت 720P

راستش را بخواهید، خیلی وقت است که منتظر شنیدن خبر یک بازسازی شرافتمندانه از اولین نسخه Metal Gear Solid هستم زیرا پیش از این Metal Gear Solid 2 و Metal Gear Solid 3 نیز بازسازی شده بودند ولی به دلیل محدودیت‌های تکنیکی خالق این سری، Hideo Kojima از بازسازی قسمت اول خودداری کرد. خوشبختانه هیچ موردی بهتر از آن نیست که یک بازی توسط طرفدار دو آتشه آن و به بهترین شکل ممکن بازسازی شود.

همان‌طور که می‌دانید Hideo Kojima مدت‌ها است که از شرکت Konami جدا شده است و شاید ایده بازسازی قسمت اول که توسط Airam Hernandez مطرح شده و در حال انجام است بتواند یک دست گرمی جدید برای Konami و تیم آن باشد. در این لحظه اگر شما دوست دارید تا با Airam Hernandez در ارتباط باشید و از جریان روند کار و تصاویر بیشتر از پروژه Shadow Moses مطلع شوید بهترین راه ارتباط با او از طریق صفحه Facebook این پروژه است. در انتها به عنوان یک نکته فرعی که دانستن آن مفید است ذکر کنم که پیش از این Metal Gear Solid برای کنسول Game Cube تحت عنوان Twin Snakes بازسازی شده بود.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید