Street Fighter 5 احتمالا دارای یک بخش داستانی وسیع باشد

۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۵

Street Fighter 5 شاید دارای بخشی باشد که خیلی از بازی های مبارزه ای این روزها از آن بهره مند هستند و آن هم چیزی نیست جز یک بخش داستانی گسترده. البته این مسئله برای سری Street Fighter که همیشه عناوین مبارزه ای آرکید بوده اند ممکن است کمی غیرعادی قلمداد شود.

سایت هادوکن به تازگی با آقای یوشینوری اونو، تهیه کننده Street Fighter 5،  مصاحبه ای داشته است و در صحبت هایشان به بخش داستان پرداخته اند. آقای اونو تصمیم نداشتند که اطلاعات خیلی زیادی را ارائه کنند با این حال به نظر می رسد که پرداخت به عنصر داستان در Street Fighter 5، تاکید بیشتری نسبت به عناوین قبلی خواهد داشت. ایشان گفته اند:

تیم ما از درخواست های گسترده مردم برای یک بخش داستانی مطلع هستند. در زمان عرضه Street Fighter V، ما اقدام به انتشار یک پیش در آمد می کنیم که مردم را با دنیای این عنوان و شخصیت هایش آشنا خواهد ساخت. در رابطه با روایت داستانی در سطح گسترده هم ما در آینده ای نزدیک، جزئیات بیشتری را برای ارائه خواهیم داشت پس لطفا منتظر دریافت اخبار جدید باشید.

همچنین آقای اونو در ادامه پیرامون تعداد مبارزان حاضر در Street Fighter 5 اینطور می گویند که به هنگام عرضه، 16 شخصیت مختلف در دسترس خواهد بود و 6 مورد دیگر نیز به صورت محتوای دانلودی در آینده خواهند آمد. اینکه به طور کلی تا چقدر شخصیت قرار است که بازی نامبرده دریافت کند هنوز مشخص نیست.

Street Fighter 5 برای رایانه های شخصی و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید