The Division – اطلاعاتی در رابطه با حداکثر سطح، شخصیت ها و پایگاه عملیات

۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۵

داستان بازی The Division چیز چندان عجیب و جدیدی نیست؛ یک شهر که توسط ویروسی مرگبار به نابودی کشیده و شما به همراه گروهتان در قالب ناجیان به سراغ نجات شهر می روید. شاید داستان موارد تازه ای نداشته باشد اما The Division عناصر بسیار خوبی را برای یک تجربه MMO به ارمغان آورده است. جزئیات جالب توجه جدیدی که از این عنوان منتشر شده است را می توانید در ادامه مطلب مرور کنید.

هدف شما در The Division نجات و بازپسگیری نیویورک است و این ماموریت در پایگاه عملیات (Base of Operations) ارائه می شود. این بخش به مرور که شما در شهر نامبرده پیشروی می کنید گسترش خواهد یافت. اگر بخواهیم مثالی در این باره بزنیم، پایگاه عملیات The Division مانند پایگاه مادر (Mother Base) است در بازی Metal Gear Solid V یا شهرک و ویلاها در Assassin’s Creed.

شرکت یوبی سافت در توضیحات خود چنین می نویسد:

بازیکنان به شهر نیویورک دعوت شده اند تا آن را باز پس گیرند و نظم را مجددا برقرار کنند. پیشرفت در این ماموریت، به صورت دیداری در پایگاه عملیات به نمایش گذاشته می شود. BOO (مخفف Base of Operations) سنگری است که بازیکنان آن را از یک حمله نجات می دهند و به مرور با پیشرفت در جهان باز این عنوان، آن را بازسازی خواهند کرد.

یوبی سافت اعلام کرده است که هر پایگان، دارای 3 بخش تکنولوژی، پزشکی و امنیت می باشد و هر کدام دارای خط داستانی منحصر به فرد خود هستند. این بخش ها دارای شخصیت های منحصر به فرد خود هستند و ماموریت مربوطه گوناگونی را ارائه می کنند. در انجام ماموریت ها نظم و اولویت بندی خاصی وجود ندارد و بازیکنان می توانند هر طور که مایلند آنها را انجام دهند.

در آخر هم به حداکثر سطح (Level) تعیین شده برای بازیکنان  The Division پرداخته شده است. حداکثر سطحی هر بازیکن می تواند به آن دست پیدا کند 30 است. 30 شاید مقدار خیلی زیادی نباشد اما این مورد دقیقا برای Destiny در اوایل عرضه هم در نظر گرفته شده بود که بعدا افزایش یافت. البته رسیدن به سطح 30 در  The Division بدین معنی نیست که همه چیز را کامل به پایان رسانده اید زیرا تازه یک سری محتویات آزاد می شوند. یوبی سافت اینطور توضیح می دهد:

در صورت دستیابی به حداکثر سطح موجود، بازیکنان درجه سختی چالش (Challenge Mode) را آزاد خواهند کرد. این بالاترین سطح درجه سختی در زمان عرضه بازی است که به سرسخترین بازیکنان نیز جوایز ارزنده ای اعطا خواهد کرد. ساختن (Crafting) یکی دیگر از بخش های پایانی بازی است و در آن بازیکنان می بایست دستور ساخت و مواد لازم برای تولید بهترین آیتم ها را کشف کنند. این مواد مورد نیاز در مناطق DarkZone قابل یافتن هستند و برای بازیکنانی که به حداکثر سطح رسیده اند، یک DarkZone مجزا وجود خواهد داشت که تمامی بازیکنان حاضر در آن دارای سطح 30 هستند.

بین مناطق DarkZone و حالت چالش جدید، بازیکنان مناسب ترین مکان را خواهند داشت تا بهترین آیتم های بدست آورده خود را آزمایش کنند و گیم پلی های بازیکن علیه بازیکن (PvP) و بازیکن علیه محیط (PvE) را تجربه کنند. در پایان همه اینها هنوز یک جهان باز برای گشت و گذار وجود خواهد داشت و بازیکنان می توانند به هر نقطه ای که دوست دارند، برای به پایان رساندن ماموریت های جانبی مراجعه کنند.

The Division در ماه مارس برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4 و اکس باکس وان منتشر می شود.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید