ضبط فیلم سینمایی Assassin’s Creed به پایان رسید

۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۵

آقای عزیزیا ایمار که به عنوان رئیس بخش محتویات Assassin’s Creed در شرکت یوبی سافت شناخته می شوند، در سایت توئیتر اعلام کرده اند که ضبط فیلم سینمایی Assassin’s Creed به پایان رسیده است. این فیلم در 21 دسامبر 2016 (مصادف با 1 دی) اکران خواهد شد پس با این حساب تهیه کنندگان وقت بسیار زیادی تا انجام کارهای بعد از ضبط دارند.

از کارهای پس از فیلم برداری می توان به ویرایش، افزودن جلوه های ویژه، ضبط مجدد صدا در صورتی که دوباره لازم شود و حتی در صورت بروز مشکل، برخی صحنه های باید مجددا فیلم برداری شوند. اگر بخواهیم حقیقت را بگوییم، این روزها فیلم برداری سر صحنه شاید کوچکترین بخش از ساخت یک فیلم سینمایی باشد زیرا بخش عظیمی از پروژه های جدید را جلوه های ویژه و CGI تشکیل می دهند.

بازیگر نقش اول فیلم سینمایی Assassin’s Creed آقای مایکل فسبندر هستند که در نقش یک آدم کش (Assassin) به نام آگیلار حضور دارد و جد حاضر او در زمان حال نیز کالوم لینچ است. وقایع داستانی فیلم نامبرده در قرن پانزدهم و کشور اسپانیا جریان دارد. کالوم لینچ با استفاده از دستگاه انیموس (Animus) سعی دارد که مهارت های آگیلار را فرا گیرد تا بر علیه سازمان تمپلارها مبارزه کند.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید