سرطان شکست خورد | امتیازات That Dragon, Cancer

۲۵ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۵

تمام کردنش بسیار سخت است … نه سخت به خاطر اینکه گیم پلی چالشی اساسی برایتان ایجاد کند، بلکه اینجا روح، روان و احساسات شما است که شدیدا تحت تاثیر قرار می گیرند. امتیازات That Dragon, Cancer منتشر شده اند.

That Dragon, Cancer توسط رایان گرین و ایمی گرین، برای فرزند سرطانی خود که فوت کرده است ساخته شده؛ فرزند مذکور پسری 4 ساله به نام جوئل است که متاسفانه گرفتار سرطان مغزی غیر قابل درمان شد و جانش را از دست داد.

سبک That Dragon, Cancer اشاره و کلیک ماجرایی می باشد که برای رایانه های شخصی و کنسول اویا هم اکنون در دسترس است. بازیکنان در این عنوان خاطرات مختلفی را آزاد خواهند کرد و به صحبت های خانواده گرین گوش می دهند. در این میان ما شاهد پسر آنها یعنی Joel هستیم که با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می کند.

بازخوردها خوشبختانه بسیار مثبت از آب در آمده اند و این بازی در ارائه یک داستان بسیار احساسی و قوی موفق عمل کرده. در ادامه شما شاهد امتیازات That Dragon, Cancer  از سایت ها و منتقدین مخلتف هستید:

Telegraph – 100

The Daily Dot – 100

Twinfinite – 100

Arcade Sushi – 95

GameSpot – 90

قطعا با تمامی خاطرات و اکتشافات در That Dragon, Cancer باید طوری برخورد شود که در ذهن سازندگان بازی همانطور جریان داشته.

GameStar – 87

GameWatcher – 80

Gameblog.fr – 80

IGN Spain – 80

PC Gamer – 75

That Dragon, Cancer با وجود ارائه نامناسبی که دارد، از داستان ارزشمندی بهره مند می باشد.

The Jimquisition – 75

Destructoid – 75

That Dragon, Cancer تجربه زیبایی است که اگر کمی از محتویات آن کاسته شود، روایت داستانی و جریان بازی روانتر می شد.

Kill Screen – 71

Metro GameCentral – 70

We Got This Covered – 70

The Escapist – 60

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید