آیا Danganronpa: Trigger Happy Havoc قرار است که به استیم بیاید؟

۲۵ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۸

اگر از دارندگان کنسول دستی پلی استیشن ویتا باشید، حتما با بازی فوق العاده DanganRonpa: Trigger Happy Havoc آشنایی دارید. این رمان تصویری با توجه به متنی که در صفحه توئیتر استودیو اسپایک چونسافت منتشر شده است، احتمالا برای دارندگان رایانه های شخصی در استیم عرضه خواهد شد. اخیرا بازی های ژاپنی خیلی خوبی به استیم آمده اند که اضافه شدن DanganRonpa نیز بسیار خوشحال کننده خواهد بود.

نقطه قوت بزرگ بازی DanganRonpa داستان آن است که بسیار عالی کار شده. شخصیت های آن در نگاه اول شاید مثل یک سری کاریکاتور جلوه کنند اما گول ظاهر را نخورید زیرا برای هر یک از آنها پرداخت زیادی صورت گرفته است. این سری به گونه ای ترکیبی از عناوین مشهور Persona، Ace Attorney و Zero Escape  است و هر چقدر که آن را ستایش کنید لایقش است!

متنی که در زیر مشاهده می کنید، دلیل گمانه زنی برای نسخه استیم است؛ متنی که در صفحه رسمی توئیتر استودیو اسپایک چونسافت منتشر شده:

توجه کنید. Danganronpa: Trigger Happy Havoc قرار است که استیمی شود.

Danganronpa: Trigger Happy Havoc و Danganronpa 2: Goodbye Despair دو عنوان اصلی از سری Danganronpa هستند و امیدواریم که اگر بازی اول برای استیم قطعی شد، سازندگان به فکر آوردن دومین عنوان هم باشند.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید