Hitman به صورت اپیزودیک با قیمت گذاری جدید منتشر خواهد شد

۲۴ دی ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۵

ساختار عرضه بازی Hitman به همراه نحوه قیمت گذاری دچار تغییراتی شده است. 

مدت زیادی نمی گذرد که اعلام شد بازی Hitman از پلی استیشن استور حذف شده است. حال با این حال خبر، دلیل چنین کاری برایمان آشکار می باشد.

طبق توضیحات ارائه شده از سوی سازندگان، حال بازی نامبرده “حقیقتا به صورت یک تجربه AAA اپیزودیک ” منتشر خواهد شد که دارای محتویات بزرگی خواهد بود.

استودیو آی او اعلام کرده است که در 11 مارس (مصادف با 21 اسفند) ماموریت پیش درآمد به همراه منطقه پاریس را عرضه خواهد کرد. مقصد بعدی ایتالیا می باشد که در ماه آوریل خواهد آمد. موراکو نیز در ماه مه منتشر می شود.

بعد از انتشار محتویات اعلام شده، بازیکنان می توانند هر ماه منتظر دریافت محتویات جدید از جمله 3 منطقه تازه در تایلند، آمریکا و ژاپن باشند که در این میان، ژاپن پایان دهنده اولین فصل است. فاصله ای که بین هر ماه وجود می آید نیز با وقایع هفتگی و دیگر محتویات اضافه پر خواهد شد.

آقای هانس سیفرت به عنوان رئیس استودیو  در توضیحات خود اینطور می گویند:

ما تصمیم گرفته ایم که جهشی کامل داشته باشیم و Hitman را به صورت کاملا ایپزودیک منتشر کنیم. بخشی از دلیل چنین تصمیمی گیری این است تا هر منقطه ای که  عرضه می شود، کیفیت کافی در خور یک بازی Hitman را داشته باشد.

اما دلیل اصلی این است که چنین کاری باعث می شود تا ما یک بازی زنده را به وجود بیاوریم که به مرور زمان گسترش می باید و برای آینده پایه گذاری انجام می دهد. این اولین عنوان در خط داستانی است که با بازی های آینده Hitman گسترش می یابد.

بسته  Intro Pack  دارای ماموریت پیش درآمد به همراه منطقه پاریس با قیمت 15 دلار فروخته خواهد شد. بعد از آن هر منطقه جدیدی که افزوده می شود، 10 دلار قیمت دارد و به عنوان محتویات اضافه Intro Pack شناخته می شوند.

دارندگان کنسول پلی استیشن 4 می توانند بسته Sarajevo Six را هم خریداری کنند که شامل 6 ماموریت انحصاری است و هر کدام از آنها همراه با مناطق جدید عرضه خواهند شد. در داستانی که برای این بسته در نظر گرفته شده، Agent 47 به عنوان قهرمان بازی دور دنیا را به قصد یافتن 6 عضو سابق CICADA سفر می کند.

بتا هیتمن در دوازدهم فوریه برای پلی استیشن 4 و در 19 فوریه برای رایانه های شخصی آغاز خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید