کمپین کمک های مردمی Psychonauts 2 با جمع آوری 3.8 میلیون دلار پایان یافت

۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۹

ساخت بازی Psychonauts 2 توسط استودیو دابل فاین قطعی است و هیچ شکی در آن وجود ندارد زیرا مبلغ کمک های مردمی درخواست شده، به راحتی جمع آوری شد. حال که کمپین به طور کامل پایان یافته، ببینیم این عنوان دقیقا چه مبلغی را بدست آورده است.

کمپین جمع آوری کمک های مردمی برای ساخت بازی Psychonauts 2 به تازگی خاتمه یافته است. مبلغ نهایی بدست آمده بالغ بر 3,829,024 دلار از 24,109 حامی/سرمایه گذار می باشد. پولی که سازندگان در اصل طلب کرده بودند تنها 3.3 میلیون دلار بود که با این حساب، آنها پانصد هزار دلار اضافه هم بدست آورده اند که می توانند با استفاده از آن بازی خود را هر چه بهتر کنند.

خطاب به آن دسته از افرادی که اطلاع ندارند بایستی بگوییم با اینکه Psychonauts 2 در کمپین سایت فیگ موفق شد و حتی مبلغ بیشتر از نیاز را هم جمع آوری کرد، کل مبلغ هزینه برای این پروژه بسیار بیشتر است. بودجه اعلام شده توسط استودیو دابل فاین 10 میلیون دلار اعلام شده که از جیب خود سازندگان و یک سرمایه گذار خارجی نیز تامین می شود.

Psychonauts 2 در سال 2018 منتشر خواهد شد. اگر بازی اول را هنوز تجربه نکرده اید، توصیه می کنیم که نسخه بازسازی شده آن را که بهار امسال برای پلی استیشن 4 منتشر می شود تهیه کنید.

0
0

بیشتر بخوانیدمطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید