The Witcher 3 – پاسخ سازندگان به شایعه نسخه Enhanced

۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۴

2015 قطعا سال فوق العاده ای برای استودیو سی دی پرداجکت رد بود زیر بازی The Witcher 3: Wild Hunt به معنای واقعی سنگ تمام گذاشت. بعد از چنین موفقیت بزرگی، یا آنها قصد دارند تا یک نسخه ویژه برای بازی نامبرده را منتشر کنند؟

هفته گذشته فروشگاه های متعددی در فرانسه مانند اسمارت تویز، اقدام به لیست کردن بازی تحت عنوان The Witcher 3: Wild Hunt – Enhanced Edition در بین محصولات خود کردند که تاریخ انتشار آن نیز 5 فوریه 2016 به ثبت رسیده بود. چنین چیزی بدین معنی می تواند باشد که سی دی پرداجکت قصد ارائه یک نسخه ویژه از The Witcher 3 را دارد اما در واقعیت هم آیا همینطور است؟

سازندگان بازی نامبرده در پاسخ به این مسئله طی پیامی به سایت آی جی ان اینطور می نویسند:

خبری از نسخه Enhanced برای بازی The Witcher 3: Wild Hunt نیست. این مسئله یک خطا می باشد که پیگیری های آن را انجام می دهیم.

با مشاهده چنین پاسخی، فعلا خبری از یک نسخه جدید برای The Witcher 3 نخواهد بود و بازیکنان باید فقط منتظر بسته الحاقی Blood and Wine در اواخر سال میلادی جاری باشند. البته ارائه نسخه Enhanced یا GOTY برای بازی مذکور چیز عجیبی هم نخواهد بود زیر در گذشته با دو عنوان قبلی از The Witcher، ما شاهد همین موارد بودیم که عرضه شدند.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید