پالمر: پلی استیشن وی آر به اندازه آکیولس ریفت قدرتمند نیست

۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۰

در حال حاضر ما شاهد حضور 3 هدست واقعیت مجازی در صنعت بازی های ویدئویی هستیم که از شهرت بسیاری برخوردارند. این سه دستگاه عبارتند از: آکیولس ریفت، پلی استیشن وی آر و وایو که رقابت دو مورد اول داغ تر است. آقای پالمر لاکی به عنوان بنیانگذار شرکت آکیولس وی آر معقتند که هر کدام از این دو هدست، بازار متفاوتی را هدف قرار می دهند:

ایشان طی صحبت های خود با آی بی تایمز اعلام کرده اند که پلی استیشن وی آر کیفیتی همچون آکیولست ریفت ندارد و قدرت آن قادر با برابری هدست آنها نیست. آقای لاکی گفته اند:

لازم به ذکر است که هدست آنها به اندازه مال ما قوی نیست با این حال هنوز هدست خوبی است اما مشخصات سخت افزاری کنسول پلی استیشن 4 نسبت به سیستم رایانه پیشنهادی ما ضعیف تر می باشد.

ایشان معقتند که این دو هدست برای تنها یک قشر از بازیبازها طراحی نشده است و هر کدام بازار مخصوص به خود را خواهند داشت. آقای لاکی اینطور ادامه می دهند:

فکر نمیکنم بازیبازان زیادی وجود داشته باشد که هم از یک پلی استیشن 4 بهره ببرند و هم بر روی یک سیستم 1,500 دلاری به همراه آکیولست ریفت سرمایه گذاری کنند که واقعا مبلغ هنگفتی می شود. بازار این دو دستگاه جدا است.

آنها تجربه واقعیت مجازی را برای افراد متفاوتی به ارمغان می آورند که فکر هم نمی کنم اصلا آنها بخشی از بازار ما نیز بوده اند.

هدست آکیولس ریفت 600 دلار قیمت دارد و 28 مارس به بازار خواهد آمد. قیمت پلی استیشن وی آر و تاریخ عرضه آن هنوز مشخص نیست.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید