تصویری از تنظیمات گرافیکی Rise of the Tomb Raider منتشر شد

۲۰ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۵

همان طور که می‌دانید عنوان تحسین شده و زیبای Rise of the Tomb Raider در طی هفته‌های آتی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. در همین راستا امروز تصویری از تنظیمات گرافیکی بازی در فضای مجازی منتشر شد که تکنولوژی‌ها و افکت‌های گرافیکی بازی را به نمایش می‌گذارد. برای جزئیات بیشتر و مشاهده تصویر با گیمفا همراه باشید.

مسلما اولین موردی که با مشاهده تصویر پایین متوجه خواهید شد عدم وجود تکنیک گرافیکی VXAO در بازی است. با وجود شایعاتی که در هفته گذشته مبنی بر وجود این تکنیک گرافیکی در Rise of the Tomb Raider منتشر شد، متاسفانه به نظر می‌رسد که این تکنیک کمپانی انویدیا در بازی استفاده نشده است که قطعا خبر ناامید کننده‌ای برای دارندگان رایانه‌های شخصی قدرتمند خواهد بود. دومین نکته نیز به تغییر نام تکنولوژی گرافیکی کمپانی AMD یعنی TressFX باز می‌گردد که در فهرست تنظیمات با نام Purehair شناخته شده و به نظر می‌رسد که از این پس نسخه جدید تکنولوژی مذکور با این نام شناخته خواهد شد:

از دیگر تکنولوژی‌ها و افکت‌های گرافیکی بازی می‌توان به FXAA، Tessellation، Screen Space Reflections، Bloom، Vignette Blur و Motion Blur اشاره کرد.
همچنین دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی می‌توانند تنظیماتی از قبیل کیفیت بافت‌ها، سایه‌ها، Ambient Occlusion، عمق میدان دید، سطح جزئیات و تکنیک شاخ و برگ پویا را تنظیم کنند.

Rise of the Tomb Raider در تاریخ 28 ژانویه برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید