آیا نیتن دریک در Uncharted 4: A Thief’s End می‌میرد؟

۲۰ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۱

ما می‌دانیم که Naughty Dog اعلام کرده است که Uncharted 4: A Thief’s End آخرین عنوان این سری است. حال طی مصاحبه اخیر، این امکان به وجود آمده است که این بازی آخرین نقش‌آفرینی نیتن دریک نیز است.

کارگردان Uncharted 4: A Thief’s End یعنی نیل دراکمن مصاحبه‌ای با وب‌سایت The Sun داشته است. در حین مصاحبه خبرنگار The Sun از لحن دراکمن اینطور برداشت کرده است که نیتن دریک در Uncharted 4: A Thief’s End می‌میرد. دراکمن درباره نیتن دریک اینطور گفت:

تیم ما مدت زیادی را با این شخصیت بوده است. او هم‌اکنون در اوج محبوبیت است پس کاری که می‌خواهیم با او انجام دهیم از نظر مالی و تجاری درست نیست اما من اینطور حس می‌کنم که بهترین کار برای احترام به او، این است که بگذاریم در اوج خداحافظی کند، تا داستانش را تمام کند.

آیا این پایانی بر سری محبوب Uncharted است؟ در هر صورت حقوق و حق انتشار سری Uncharted متعلق به سونی است و آن‌ها می‌توانند هرکاری که خواستند با سری انجام دهند. اما طبق گفته‌های دراکمن «خیلی سخت خواهد بود که ادامه‌ای بر سری نیتن دریک عرضه کنند.»

اینطور که به‌نظر می‌رسد نیتن دریک در پایان Uncharted 4: A Thief’s End می‌میرد و یا خود را بازنشسته می‌کند. در هرصورت استودیوی Naughty Dog قصد ساخت عنوانی دیگر از سری Uncharted ندارد و اگر سونی می‌خواهد این بازی را ادامه دهد، باید توسعه دهنده دیگری را پیدا کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید