تماشا کنید: تریلر داستانی عنوان Homeworld: Deserts of Kharak منتشر شد

۲۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۱

شرکت گیر باکس به تازگی با انتشار تریلری از بخش داستانی عنوان Homeworld: Deserts of Kharak رونمایی کرده است. این  عنوان کمتر از دو هفته دیگر و در تاریخ 20 ژانویه(چهارشنبه 30 دی) برای رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

اولین نسخه از عنوان Homeworld در سال 1999 انتشار یافت؛ یک عنوان شبیه ساز فضایی و به سبک استراتژیک بی درنگ که نسخه اول آن جزو اولین بازی های سه بعدی در این سبک به حساب می آید. درست سیزده سال از انتشار آخرین نسخه از این فرنچایز در سال 2013 با نام Homeworld 2 می گذرد. البته سال گذشته نیز گیرباکس با همکاری استودیوی بلک بیرد انترکتیو نسخه اچ دی(HD) این عنوان(شامل نسخه اول و دوم این فرانچایز) را برای رایانه های شخصی منتشر کرد.

به تازگی شرکت گیرباکس، ناشر عنوان Homeworld: Deserts of Kharak، با انتشار تریلری از بخش داستانی این عنوان رونمایی کرده است. وقایع و اتفاقات داستانی، صد سال قبل از داستان نسخه اصلی بازی(Homeworld) و در سیاره خاراک(Kharak) روایت می شود؛ جایی که یک سفینه فضایی قدیمی در این سیاره سقوط کرده و شما در نقش Karan S’jet(رهبر تیم و یکی از نیاکان Karan S’jet، شخصیت اصلی عنوان Homeworld)باید به دل دشمن زده و این سیاره را نجات دهید. نبردهای زمینی با خودروها و ناوهای جنگی بخش اصلی گیم پلی را تشکیل می دهند. اگرچه سفینه های فضایی نیز در بازی حضور دارند، ولی جز در نبردهایی در سطح سیاره کاربرد دیگری نداشته و بر خلاف نسخه های قبلی، شاهد نبردهای کهکشانی خارج از سیاره نخواهیم بود.

استودیوی بلک بیرد انترکتیو، سازنده عنوان Homeworld: Deserts of Kharak است که اعضای این استودیو جمعی از کارمندان سابق استودیوی رلیک گیمز(استودیوی سابق شرکت تی اچ کیو(THQ) و سازنده عناوین Company of Heroes و Homeworld) و الکترونیک آرتز هستند. همان طور که می دانید گیر باکس، ناشر این عنوان، سال 2013 حق امتیاز فرانچایز Homeworld را از شرکت تی اچ کیو(THQ) و در پی ورشکستگی این شرکت خریداری کرده است.

عنوان Homeworld: Deserts of Kharak در تاریخ 20 ژانویه(چهارشنبه 30 دی) با قیمت 50 دلار برای رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود و کاربرانی که این عنوان را از استیم پیش خرید کرده اند، می توانند عنوان Homeworld Remastered Collection را به طور رایگان از استیم دریافت کنند ولی اگر شما قبلا این عنوان را تهیه کرده و دیگر نیازی به آن ندارید، جای هیچ نگرانی نیست زیرا به جای آن می توانید عنوان  Homeworld: Deserts of Kharak را در تاریخ 20 ژانویه(چهارشنبه 30 دی) با 20 درصد تخفیف و با قیمت 40 دلار خریداری کنید.

شما می توانید تریلر جدید بازی Homeworld: Deserts of Kharak را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید