ماد جدید Fallout 4 بافت‌های سل شید جذابی به بازی اضافه می‌کند

۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۰

بازی‌بازان و طرفداران بازی محبوب Fallout 4 همه جوره با بازی کلنجار می‌روند. علاوه بر غرق شدن در دنیای بازی و لذت بردن از محتوا، بازی‌بازان سعی می‌کنند تا از بیرون نیز با بازی دست و پنجه نرم کنند و به نوعی آن را تغییر دهند.

پس از افزایش وضوح بافت‌ها که کاربران به آن دست یافتند، حال نوبت به کاربر دیگر و کاری خلاقانه تر می‌رسد. یک طرفدار ویرایشگر با نام کاربری Reddit_is_wrong، جلوه‌های بصری بازی را به مانند بازی Borderlands، یعنی با بافت‌های سل شید و کارتونی درآورده است. اگر باور ندارید می‌توانید خودتان نگاهی بر آن داشته باشید:

این گرافیک سل شید با SweetFX و با injector فایل‌ها با استفاده از ماد‌های دیگر ممکن شده است. کاربر Reddit_is_wrong اینطور نوشته است:

من با SweetFX شروع کردم و فایل .ini بازی Fallout 4 را به صورت کارتونی سل شید درآوردم. شما می‌توانید فایل .ini را هر طور که دوست دارید شخصی سازی کنید.

Reddit_is_wrong بر این باور است که شاید Fallout 4 به مانند بسیاری از بازی‌های روز گرافیکی واقع گرایانه نداشته باشد اما آنقدر گسترده و نقش پذیر است که آن را فوق‌العاده می‌کند. اگر یادتان باشد بتسدا نیز پیش از این گفته بود که شاید جلوه‌های بصری Fallout 4 عالی نباشد اما گستردگی فراوانی دارد.

نظر شما چیست؟

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید