نسخه دموی Odin Sphere: Leifthrasir هم‌اکنون در دسترس است + تصاویر جدید

۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۳

اگر قصد دارید عنوان کلاسیک Odin Sphere: Leifthrasir را پیش از اینکه در 14 ژانویه در ژاپن و در تابستان برای مناطق غربی عرضه شود تجربه کنید، می‌توانید دموی این عنوان را به صورت رایگان و هم‌اکنون تجربه کنید.

عنوان کلاسیک Odin Sphere: Leifthrasir برای تمامی کنسول‌های سونی، یعنی کنسول‌های پلی‌استیشن‌ویتا، پلی‌استیشن3 و پلی‌استیشن4 منتشر خواهد شد. نسخه دمو نیز برای هرسه کنسول منتشر شده است و دید خوبی نسبت به بازی به شما می‌دهد. نکته قابل ذکر این است که نسخه دموی عنوان Odin Sphere: Leifthrasir برای PSN ژاپن در دسترس است و باید برای تجربه آن حساب PSN ژاپن داشته باشید.

بازی های استودیوی Vanillaware games همیشه زیبا و دلنشین به نظر می رسند، فرقی نمی کند برروی چه پلتفرم و دستگاهی. سازندگان هنرمند بازی، مخصوصا سرپرست هنری بازی،  George Kamitani تواسنته‌اند یک گرافیک دوبعدی بسیار زیبا خلق کنند و بازی‌بازان را به سمت خود جذب کنند.

Odin Sphere: Leifthrasir با وضوح تصویر 1080p برروی پلی‌استیشن4 اجرا می‌شود و جلوه‌های هنری این عنوان هر چه بیشتر خودنمایی می‌کند. برای درک کردن درجه هنری بودن بازی، چند تصویر از بازی بری شما آماده کرده‌ایم. اگر یک بازی پلی‌استیشن2 به این زیبایی برروی کنسول نسل فعلی اجرا می‌شود، پس به نظرم عنوان Dragon’s Crown نیز باید همین روند را پیش بگیرد.

شما می‌توانید در زیر تصاویر منتشر شده از عنوان Odin Sphere: Leifthrasir را مشاهده کنید:

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید