از دست ندهید: شاهد نمایش بسیار طولانی از عنوان Far Cry: Primal باشید!

۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۰

آخرین livestream عنوان Far Cry: Primal همراه بود با توضیح فراوان سازندگان و جزئیات بسیار زیاد از بازی که تاکنون آن‌ها را تماشا نکرده بودیم. پیشنهاد می‌کنم که به هیچ عنوان نمایش دو ساعته این بازی را از دست ندهید.

به تازگی شرکت Ubisoft یک livestream از آخرین عنوان در دست ساخت خود Far Cry: Primal را در شبکه YouTube آپلود کرده است. این ویدیو بسیار طولانی که بیش از دو ساعت زمان دارد همراه با جزئیات فراوان و جدید گیم‌پلی بازی در کنار توصیف بسیار زیاد سازندگان است. کارگردان خلاق این عنوان Jean-Christophe Guyot، نویسنده ارشد Kévin Shortt و طراح مفهومی Naomi Savoie همگی در کنار یک‌دیگر جمع شده‌ تا در خصوص مکانیک های گیم‌پلی، زبان‌های متفاوت استفاده شده توسط قبیله‌های بازی، شکار و رام کردن حیوانات و بخش مخفی کاری بازی Far Cry: Primal  صحبت کنند. پس اگر از افرادی که بی‌صبرانه منتظر تجربه این بازی هستید، نمایش دو ساعته آن را از دست ندهید. شما را به تماشای این تریلر دعوت می‌کنم:

[jwplayer mediaid=”291551″]

دانلود نمایش با کیفیت 480P

به دلیل حجم بالا و محدودیت بسیاری از کاربران در دانلود فابل‌های حجیم از آپلود این تریلر در کیفیت 720P معذور هستم.

به تازگی اعلام شده که بازی Far Cry: Primal از بخش چندنفره و Co-Op پشتیبانی نمی‌کند. این بازی در تاریخ ۴ اسفند ۱۳۹۴ برای سه پلتفرم PC ،PS4 و Xbox One در دسترس است. 

 

 

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید