نویسنده Half-Life از Valve بازنشته شد

۱۸ دی ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۷

Marc Laidlaw نویسنده عنوان معروف Half-Life امروز از کمپانی Valve بازنشته شد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

این خبر امروز از طریق ایمیل‌ هایی که میان Laidlaw و یکی از طرفداران بازی ردو بدل شد، تایید شد. همچنین وی اعلام کرد که بازنشتگی وی از Valve بین دوستانش یک راز نبوده و فقط به صورت گسترده برای عموم مردم پخش نشده است.
در حای که این خبر ابتدا به صورت یک شایعه منتشر شد، وبسایت معتبر Gamespot صحت شایعه را تایید کرده و اطلاعات موجود در ایمیل‌های ردو بدل شده را تایید کرد.
با توجه به این اطلاعات، Marc Laidlaw ایمیل ذکر شده را به یکی از کابران reddit با نام کاربری TeddyWolf ارسال کرده است:

بله، این موضوع حقیقت دارد. من، Marc Laidlaw از از Valve بازنشته شدم.

وی افزود:

من دیگر کارمند تمام وقت یا نیمه وقت Valve نیستم، دیگر در بحث‌ها و تصمیم گیری‌ها نقشی ندارم، دیگر سخنگوی کمپانی نیستم، من دیگر محرم راز هیچ یک از اطلاعات محرمانه کمپانی نیستم و در ساخت هیچ یک از عناوین کمپانی Valve همکاری نمی‌کنم.

وی در ادامه می‌گوید:

من دوره خوبی را در Valve سپری کردم اما اخیرا احساس می‌کنم که از شلوغی مربوط به مراحل ساخت و توسعه بازی خسته شده و نیاز به استراحت دارم. به همین علت بازنشته شدم تا به پروژه‌های نویسندگی خودراهبرم برسم.

Laidlaw منظور خود از سخنان بالا را بازگشت به ریشه کاری خود یعنی نویسندگی کتاب‌های علمی تخیلی خوانده و قصد دارد ببیند که از پیش گرفتن مسیر گذشته او را به کجا خواهد برد.
در ادامه TeddyWolf از Laidlaw سوالاتی راجع به Half-Life 3 پرسیده اما نویسنده اطلاعات جدیدی را در اختیار نداشته است:

اینکه Valve قصد دارد در آینده Half-Life را به کجا برساند در دستان من نیست. من یک سازنده قدردان بودم اما دوره من جهت توسعه سری به اتمام رسیده است.

Half-Life 2: Episode 2 در سال 2007 منتشر شد و از ان تاریخ به بعد، هیچ خبری به جز یکسری اشارات جزئی از طرف Valve و البته شایعات فراوان در رابطه با ساخت Half-Life 3 به گوش نرسیده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید