Quantum Break مراحل پایانی ساخت را پشت سر می‌گذارد | عدم پشتیبانی از زبان اسپانیش

۱۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۷

به تاریخ انتشار عنوان مورد انتظار Quantum Break نزدیک می‌شویم و شور و شوق بازی‌بازان بیشتر و بیشتر می‌شود. حال، استودیوی Remedy طی سوال و جواب‌های توییتری، اطلاعات جدیدی به دست طرفداران رسانده است.

Remedy Entertainment رسما از طریق توییتر اعلام کرد که عنوان Quantum Break از زبان اسپانیایی پشتیبانی نمی‌کند و تنها زیرنویس اسپانیایی (با زبان انگلیسی) دارد.

برای روشن سازی زبان اسپانیایی باید بگوییم که زبان اسپانیایی در بازی وجود ندارد اما زیرنویس اسپانیایی همراه با زبان انگلیسی در بازی وجود دارد.

— Remedy Entertainment (@remedygames) January 8, 2016

استودیوی Remedy همچنین از طرفداران اسپانیایی بازی عذر خواهی می‌کند و می‌گوید که این تصمیم بر عهده آن‌ها نبوده است

ما درک می‌کنیم که این موضوع نا امید کننده است و از هواداران اسپانیایی عذرخواهی می‌کنیم. این نوع تصمیم‌ها بر عهده ما نیست

— Remedy Entertainment (@remedygames) January 8, 2016

Thomas Puha مدیر روابط عمومی استودیوی Remedy نیز توضیح می‌دهد که این تصمیم از طرف مایکروسافت و با توجه به اندازه بازار و فروش‌های محلی گرفته شده است

فکر نکنم هنوز همه برنامه‌های منطقه‌ای خود را اعلام کرده باشیم. اندازه‌ بازارها این را مشخص می‌کند. تصمیم مایکروسافت بستگی به بودجه‌های تجاری محلی (منطقه‌ای) دارد.

— Thomas Puha (@RiotRMD) January 7, 2016

متاسفانه تیم سازنده فعلا از برنامه‌های منطقه‌ای و یا زمان اعلام آن‌ها خبر ندارند.

ما نمی‌توانیم در مورد منطقه‌ها و زبان‌های بازی فعلا چیزی به شما بگوییم و یا تایید کنیم. هنوز مطمئن نیستیم که چه برنامه‌هایی در آینده اعلام خواهند شد.

— Remedy Entertainment (@remedygames) January 8, 2016

اما از بحث محلی و منطقه‌ای بازی که بگذریم به روند ساخت بازی می‌رسیم. Puha اشاره می‌کند که Quantum Break مراحل پایانی ساخت خود را پشت سر می‌گذارد.

زمان زیادی تا پایان باقی نمانده است. Quantum Break مراحل پایانی ساخت خود را پشت سر می‌گذارد. تیم سازنده بسیار خسته شده‌اند اما همراهی و هم‌بستگی آن‌ها الهام بخش است.

— Thomas Puha (@RiotRMD) January 7, 2016

به شخصه نمی‌توانم بیش از این منتظر Quantum Break بمانم. این عنوان مورد انتظار در 5 آوریل سال جاری به صورت انحصاری برای Xbox One منتشر می‌شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید