سونی: بیش از 100 عنوان برای پلی استیشن وی آر در دست ساخت است

۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۷

شرکت سونی قصد ندارد که هدست واقعیت مجازی خود یعنی پلی استیشن وی آر را بدون بازی های مختلف روانه بازار کند و اینطور که به نظر می رسد، بیش از 100 عنوان برای این دستگاه در دست ساخت hsj.

آقای کز هیرای به عنوان رئیس شرکت سونی طی صحبت های خود با بی بی سی در نمایشگاه CES 2016 اعلام کرده اند، در حال حاضر 200 توسعه دهنده در برنامه مخصوص پروژه های پلی استیشن وی آر ثبت نام کرده اند. ایشان گفته اند:

ما مشغول کار بر روی 100 عنوان هستیم که بر روی پلی استیشن وی آر اجرا می شوند. این نشانه ای از حمایتی می باشد که ما از جامعه تولید کنندگان محتویات دریافت می کنیم. با این حساب ما پشتیبانی بسیار بزرگی داریم و محصول ما زمانی که امسال عرضه شود بزرگ خواهد بود.

در ماه نوامبر 2015 بود که ما شاهد لیستی از 50 عنوان مختلف برای پلی استیشن وی آر بودیم. مدتی بعد در PlayStation Experience نیز باز هم عناوین تازه ای معرفی شدند که از میان آنان می توان به Rez Infinite، Golem، RIGS Job Simulator و The Modern Zombie Taxi Co اشاره کرد.

محصول شرکت یوبی سافت یعنی Eagle Flight نیز یکی دیگر از محتویات مخصوص هدست های واقعیت مجازی می باشد که در دسترس هدست Oculus Rift هم قرار می گیرد.

تاریخ توزیع دقیقی برای پلی استیشن وی آر  هنوز اعلام نشده است.

 

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید