سازندگان بازی Burnout و Black دو عنوان جدید می سازند

۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۷

 

استودیو تری فیلد اینترتینمنت در سال 2015 عنوان کرده بود که آن ها روی ساخت دو عنوان جدید کار می کنند که یکی از آن ها در بهار 2016 منتشر خواهد شد. حال به تازگی این استودیو جزییات جدیدی منتشر و اعلام کرده است که عنوان جدید آن ها ترکیبی از عناوین Burnout و Black خواهد بود. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

سال گذشته(2015) تعدادی از اعضای استودیو کرایتریون از این استودیو جدا شده و استودیوی جدیدی با نام تری فیلد اینترتینمنت تاسیس و اعلام کرده اند که روی ساخت دو عنوان جدید کار می کنند. یکی از آن ها، یک عنوان چند نفره ورزشی بود که قرار است در بهار 2016 منتشر شود و دیگری نیز به نظر می رسد عنوانی شبیه به Burnout باشد. اما به تازگی این استودیو در صفحه رسمی خود در شبکه های اجتماعی اعلام کرده است که عنوان چند نفره آن ها ترکیبی از عناوین Burnout و Black خواهد بود که مطمئنا طرفداران این عناوین، عنوان جدید را نیز می پسندند. Black یک عنوان شوتر اول شخص است که توسط استودیو کرایتریون برای کنسول پلی استیشن 2 عرضه شد و به یکی از بهترین شوترهای این کنسول تبدیل گشت.

“If you liked #Burnout and you liked #BLACK then you might just like this first game we’ve made at @3FieldsEnt”

“این اولین عنوانی است که به طور مستقل می سازیم؛ اگر شما از طرفداران عناوین Burnout و Black بوده اید، این عنوان را نیز می پسندید”

ظاهرا با یک عنوان جدید و ابتکار آمیز روبرو خواهیم بود زیرا به گفته این استودیو، در عنوان چند نفره  آن ها خبری از اسلحه و اتومیبل نیست که  همین موضوع ذهن بسیاری از کاربران را به خود مشغول کرده است:

“This game has no cars and no guns”

“در این عنوان خبری از اسلحه و اتومبیل نخواهد بود”

همچنین این استودیو در وب سایت رسمی خود عنوان جدید ورزشی را این گونه توصیف می کند: سریع، هیجان انگیز و یک عنوان چند نفره قوی.

به گفته استودیوی تری فیلد اینترتینمنت، بعد از انتشار عنوان اول(عنوان ورزشی) در بهار 2016، آن ها پروژه دوم خود که به احتمال بسیار زیاد عنوانی شبیه به Burnout خواهد بود را آغاز می کنند. احتمالا در هفته های آینده اطلاعات و جزییات بیشتری از این عنوان در دسترس خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید