چندین فروشگاه معتبر زمان عرضه Mafia 3 را مشخص کرده‌اند

17 دی 1394 - 14:42

معمولا تنها یک فروشگاه یا خرده‌فروشی زمان عرضه یک عنوان را مشخص می‌کند اما ماجرا پیرامون عنوان Mafia 3 متفاوت است، چندین فروشگاه بزرگ به طور رسمی یک زمان عرضه برای این بازی مشخص کرده‌اند. حال یک سوال به وجود می‌آید، آیا تاریخ اعلام شده حقیقت دارد؟

طبق اعلام وبسایت IGN، یک تصویر که از سوی فروشگاه Best Buy زمان عرضه این عنوان را به طور رسمی سه شنبه، ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ اعلام کرده است. این تاریخ عرضه تنها بر روی کاور بازی رسم شده و خبری از آن بر روی صفحه این عنوان در وبسایت نیست اما ماجرا تنها به Best Buy محدود نمی‌شود دو فروشگاه بزرگ Gamestop و Amazon نیز یک زمان عرضه برای بازی مشخص کرده‌اند نکته جالب این است که تاریخ اعلام شده به طور دقیق همان ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ را نشان می‌دهد! این موضوع نشان دهنده آن است که تاریخ اعلام شده فراتر از یک حدس و پیش‌بینی است.

شرکت Take Two نیز یک بیانیه رسمی به وبسایت IGN ارسال کرده است که از قرار زیر است:

طبق برنامه ریزی سال مالی 2017 شرکت Take Two، عنوان Mafia 3 در 2016 منتشر خواهد شد ولی ما به طور رسمی یک تاریخ عرضه برای این بازی مشخص نکرده‌ایم. این یک مورد عادی است که مشاهده کنیم برای بازی‌های بزرگ و محبوب که هنوز تاریخ رسمی عرضه آن‌ها مشخص نشده است یک زمان و حتی سیستم مورد نیاز آن نیز از سوی فروشگاه‌های معتبر اعلام شود.

ممکن است که بازی در عرضه زود هنگام قرار گیرد ولی همانطور که می‌دانیم بسیاری از عناوین در مدت بسیار نزدیکی که به عرضه آن‌ها باقی مانده است تاخیر خورده‌اند. برای یک عنوان جهان باز همچون Mafia 3 زمان عرضه بازی خیلی راحت می‌تواند دستخوش تغییر شود بنابراین باید صبر پیشه کرده و تا اعلام زمان رسمی عرضه این بازی به همین شایعات دلمان رو خوش کنیم ولی طبق اعلام Take Two مطمئن هستیم که Mafia 3 در سال 2016 منتشر خواهد شد.

 

 

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید