Psychonauts 2 در جذب کمک های مالی مردمی موفق شد

۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۲

بازی Psychonauts 2 سرانجام موفق به کسب مبلغ کامل مورد نظر سازندگان، برای ادامه مراحل ساخت شد. این بدین معنی می باشد که تولید عنوان نامبرده ادامه پیدا کرده و در آینده منتشر خواهد شد.

بازی Psychonauts 2 که کمپین جذب کمک های مالی مردم خود را در سایت فیگ به راه انداخته بود، با وجود اینکه هنوز پنج روز به پایان کمپین باقی مانده، موفق به کسب 3.3 میلیون دلار شده است. این اولین بار نیست که استدیو دابل فاین یک مبلغ هنگفت را از مردم برای ادامه ساخت بازی خود طلب می کند اما کمپین های بزرگی که در سایت فیگ راه اندازی می شوند، این اجازه را به حامیان می دهند تا در صورتی که پروژه سرمایه گذاری شده موفق شد، آنها نیز سودی را دریافت کنند.

Psychonauts 2 در مراسم Game Awards 2015 معرفی شد و کمپین کمک های مردمی آن نیز در همین زمان کلید خورد. مبلغ مورد نظر سازندگان برای ساخت این پروژه، ۳٫۳ میلیون دلار بود که ۱ میلیون دلار آن فقط در روز اول بود که جمع آوری شد. این کمپین کمک های مردمی در تاریخ دوازدهم ژانویه ۲۰۱۶ پایان می یابد.

بودجه کلی این بازی ۱۰ میلیون دلار اعلام شده که در این میان خود استودیو  دابل فاین پروداکشنز و یک سرمایه گذار خارجی نیز مبالغ بسیاری را خرج Psychonauts 2 کرده اند. سرمایه گذاری که از آن صحبت شده، احتمال می رود  خالق بازی Minecraft یعنی مارکوس پرسون باشد. عنوان نامبرده در پاییز ۲۰۱۸ برای رایانه های شخصی، اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید