صحبت های کامرون لی در مورد یک ساعت اول بازی Mass Effect: Andromeda

۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۶

آقای کامرون لی، تهیه کننده ارشد شرکت بایوور، به تازگی این شانس را داشته است تا یک ساعت اول عنوان Mass Effect: Andromeda را تجربه کند. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

همان طور که می دانید عنوان Mass Effect: Andromeda اواخر امسال(2016) منتشر خواهد شد ولی با این وجود اطلاعات زیادی از این عنوان در دست نیست. اما به تازگی آقای کامرون لی، تهیه کننده ارشد عنوان Dragon Age Inquisition که هم اکنون در استودیوی بایوور روی ساخت یک عنوان جدید کار می کند، شانس این را داشته است تا یک ساعت اول عنوان Mass Effect: Andromeda را تجربه کند. وی تجربیات خود از یک ساعت اول این بازی را با کاربران در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت:

Just finished playing the first hour of Mass Effect: Andromeda… #DevPerk

 Was fun and I got to shoot things in the face :)

  توانستم یک ساعت اول بازی را تجربه کنم؛ تعداد زیادی تیر به صورت دشمنان شلیک کردم و این بسیار لذت بخش بود

یکی از کاربران سوالی از آقای لی پرسید که آیا مدت زمان مقدمه بازی( قبل از شروع داستان و مراحل اصلی)همین یک ساعت است؟ آقای لی پاسخ داد

 I’m not familiar enough with the dev work to say, plus I was kind of distracted with our New IP work going on around me :)

به دلیل این که مشغول کار روی یک پروژه جدید هستم، خیلی در جریان مراحل ساخت بازی نبوده و از آن اطلاعی ندارم.

 lol and I almost tweeted a picture of the executable too, but that would have given away its old code name ;)

نزدیک بود اشتباهی عکسی از این بازی را توییت کنم. اگر این کار را می کردم باعث لو رفتن اسم های رمز قدیمی بازی می شد

همان طور که می دانید چندی پیش آقای کریس وین، مدیر ارشد توسعه سابق بایوور، این استودیو را ترک کرد. اگرچه آقای وین از مقصد بعدی خود تا به حال سخن نگفته اما همه ما با شنیدن این خبر به این فکر افتاده ایم که رفتن ایشان ضربه سنگینی به ساخت بازی Mass Effect: Andromeda خواهد زد اما بایوور اعلام کرد که آن ها با قدرت به ساخت این عنوان ادامه خواهند داد.
Mass Effect: Andromeda پاییز سال 2016 برای کنسول های اکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید