گیم پلی آنچارتد 3 به صورت زنده نشان داده شد!

۲۳ آذر ۱۳۸۹ - ۱۲:۵۴

شب گذشته رئیس استودیوی ناتی داگ (سازنده ی سری آنچارتد و کراش بندیکوت) ، به همراه طراح این بازی در برنامه شبانه ی جیمی فالون حضور پیدا کرد و چند دقیقه از سومین شماره ی آنچارتد را در حضور طرفداران بازی کرد.

جیمی فالون با شوخی های همیشگی (و بعضا مسخره اش!) ، اوان ولز و همراهش را هم دست به سر کرد و بعد از یکی دو دقیقه صحبت در مورد شماره ی سوم و دوم بازی ، اوان ولز دسته ی سفید پلی استیشن را در دستش گرفت و مقداری از بازی را در حضور طرفداران انجام داد.

در صحنه ای که ولز بازی کرد ، ناتان به همراه فرد دیگری وارد خانه ای شدند که در حال سوختن بود. آتش تمام خانه (که به نظر می رسد یک قصر پادشاهی قدیمی در کشور عربستان باشد) را در بر گرفته بود و به نظر می رسید که عامل زمان در این مرحله نقش مهمی را ایفا می کرد؛ چرا که هر چه از زمان مرحله بیشتر طی می شد ، خانه بیشتر در آتش فرو می رفت و کار برای ناتان دریک سخت تر می شد.

همچنین به نظر می رسد که بازی اکشن تر شده و تعداد دشمنان هم بالاتر رفته باشد.تیر اندازی ها جذاب تر شده و درگیری های تن به تن با کارگردانی بسیار خوبی در بازی وجود دارند. ولی با این وجود سیستم سنگرگیری (Cover) نسبت به شماره ی دوم تغییری نکرده که البته با توجه به کامل بودن آن ، نیازی به تغییر خاصی در آن دیده نمی شد.

در صحنه ای از بازی ، پای ناتان به زمین گیر می کند و به بازی کننده را دچار شوک می کند؛ به نظر می رسد که باید منتظر حوادث این چنینی زیادی در بازی باشیم. در این صحنه همراه ناتان به کمک او می آید و در همان حال هم دشمنان به سراغ آن ها می آیند و ناتان باید در حالی که برای رها کردن پایش از زمین تلاش می کند ، با نشانه گیری به سمت دشمنان ، آن ها را از پای در بیاورد.

این ویدئو را می توانید در زیر مشاهده کنید :

Uncharted 3 : Drake’s Deception ، در تاریخ سه شنبه 10 آبان 1390 به صورت انحصاری بر روی پلی استیشن 3 عرضه خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید