تاریخ انتشار غیر رسمی Homefront: The Revolution مشخص شد

۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۴
عرضه بازی Homefront: The Revolution تا سال 2016 تاخیر خورد

به نظر می رسد تا انتشار عنوان Homefront: The Revolution زمان زیادی باقی نمانده زیرا که بر اساس شواهد(شایعات) این عنوان در ماه مه 2016 منتشر خواهد شد. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

یکی از کاربران آمریکایی که برای خرید به یکی از فروشگاه های این کشور مراجعه کرده بود، در خروجی فروشگاه به موضوع جالبی برخورد کرد. این فروشگاه به مشتریان خود پیشنهاد می دهد تا در ازای پرداخت یک دلار ، نسخه فیزیکی بازی Homefront: The Revolution را پیش خرید( رزرو) کرده و در ازای پرداخت این مبلغ یک عدد کارت هدیه پنج دلاری به آن ها می دهد که روی این کارت تاریخ انتشار عنوان Homefront: The Revolution مشخص شده است. پیش از این کاربران دیگری نیز مورد مشابهی را به سایت  XboxAchievements گزارش کرده اند که تصویر آن را می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

 

همان طور که در این تصویر مشاهده می کنید، عنوان Homefront: The Revolution در تاریخ 17 مه 2016( مصادف با سه‌شنبه 28 اردیبهشت 1395) در دسترس خواهد بود. دیپ سیلور هنوز این موضوع را تایید نکرده و تاریخ انتشار رسمی این عنوان را اعلام نکرده است اما همان طور که می دانید، این شرکت سال گذشته(2015) انتشار این عنوان را تا سال 2016 به تعویق انداخت. همچنین سال گذشته عنوان شد که کاربران اکس باکس وان می توانند اوایل سال 2016 نسخه آزمایشی چند نفره این عنوان را تجربه کنند که تا به امروز تاریخ دقیق آن از سوی دیپ سیلور اعلام نشده است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید