فیل اسپنسر: جایگاه اکس باکس در موفقیت‌مان بسیار مهم است

۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۰

فیل اسپنسر، مدیر بخش اکس بکس، در حساب رسمی توییتر خود به سوالات طرفداران درمورد عرضه عنوان ReCore برای رایانه‌های شخصی پاسخ داد. به گفته اسپنسر جایگاه اکس باکس در موفقیت تیم بسیار مهم است اما عرضه بعضی از عناوین اکس باکس برای رایانه‌های شخصی مزایای خود را دارد.

ReCore در کنار چندین عنوان انحصاری اکس باکس‌وان همانند Sea of Thieves و Fable Legend قرار است برای رایانه‌های شخصی عرضه شود، این اتفاق خبر بسیار خوبی است و نشان دهند پشتیبانی عالی مایکروسافت از ویندوز است؛ اما سوالی که بسیاری از طرفداران از اسپنسر داشتند این بود که با عرضه عناوین انحصاری اکس باکس وان برروی ویندوز دلیلی برای خرید کنسول مایکروسافت نخواهد ماند. اسپنسر در توییتر با دوباره اطمینان دادن به طرفداران اعلام کرد که مایکروسافت تعهد خود را نسبت به کنسول خود فراموش نکرده است.

اسپنسر در ادامه به سوالات طرفداران درمورد امکان crossplay و crossbuy پاسخ داد و اعلام کرد که او از این ایده بسیار استقبال می‌کند اما نمی‌تواند به‌جای توسعه‌دهندگان تصمیم بگیرد و می‌خواهد تا خود سازندگان برای بازی خود امکانی که بهترین است را انتخاب کنند. امکان crossplay بسیار عالی است و به بازی‌بازان اجازه می‌دهد بدون محدودیت از پلتفرم انتخابی خود با یکدیگر به بازی بپردازند.

در آخر فیل اسپنسر به طرفدارانی که نگران بودند که اکس باکس وان تبدیل به یک محصول جانبی مایکروسافت شود و توجه لازم به آن نشود،  اطمینان داد که تیم اکس باکس تمام تلاش خود را می‌کند تا اکس باکس وان بهترین مکان برای بازی شود و طرفداران از خرید خود خرسند باشند. اسپنسر معتقد است که جایگاه اکس باکس در موفقیت مایکروسافت چه در حال و چه در آینده بسیار مهم است. او در ادامه به این نکته اشاره داشت که عرضه بعضی از عناوین انحصاری اکس باکس وان برای رایانه‌های شخصی مزایای خود را دارد که می‌توان به بازی‌های بیشتر، جامعه بزرگتر و انتخاب گسترده‌تر برای بازی‌بازان اشاره کرد. به گفته اسپنسر هدف مایکروسافت این است که بسیاری از توسعه‌دهندگان بازی‌ها برروی رایانه‌های شخصی، عناوین خود را به اکس باکس وان بیاورند.

نظر شما در مورد عرضه عناوین انحصاری اکس باکس وان برروی رایانه‌های شخصی چیست؟ در ادامه دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید