فروش کلی پلی استیشن ۴ از مرز ۳۵ میلیون نیز عبور کرد

۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۲

فروش کنسول پلی استیشن ۴ از مرز ۳۵ میلیون واحد نیز گذشت. این کنسول در حین تعطیلات ۲۰۱۵ توانست نزدیک به ۶ میلیون کنسول به‌فروش برساند و فروش کلی خود را به تعداد ۳۵.۹ میلیون برساند.

به گفته اندرو هاوس، مدیرعامل بخش سرگرمی‌های سونی، در بلاگ رسمی پلی استیشن سونی توانسته است رکورد سال گذشته خود را بشکند. تعداد بازی‌های فروخته شده کنسول پلی استیشن ۴ نیز بیش از ۳۵ میلیون واحد اعلام شده است. تعداد فروش عناوین کنسول‌های پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ویتا اعلام نشده است و همچنین پرفروش‌ترین بازی پلی استیشن ۴ توسط سونی اعلام نشد. سونی اعلام داشت که کاربران PS Plus نسبت به سال گذشته افزایشی ۶۰ درصدی داشتند.

اندرو هاوس درباره عملکرد شگفت‌انگیز این کنسول در تعطیلات چنین گفت:

ما بسیار خرسند هستیم که مشتری‌های بسیاری پلی استیشن ۴ را به عنوان بهترین مکان برای بازی کردن در این تعطیلات انتخاب کرده‌اند و جامعه پلی استیشن بزرگ‌تر از همیشه شده است و ما همچنان به وظیفه خود که ارائه سرگرمی نوآورانه بوده است متعهد هستیم.

هاوس در ادامه به این نکته اشاره کرد که سونی در سال ۲۰۱۶ عناوین بسیار خوبی را که عرضه‌شان بی‌سابقه است، انتشار می‌دهد. او در ادامه به Uncharted 4: A Thief’s End و The Last Guardian اشاره داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید