مایکروسافت دو باندل جدید برای کنسول اکس باکس وان معرفی کرد

۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۵

قبل از شروع سال جدید میلادی، باندل های ویژه ای برای کنسول اکس باکس وان معرفی شد ولی اگر شما هنوز به دنبال پیشنهادهای بهتری هستید، مایکروسافت خبرهای خوبی برای شما دارد. به تازگی این شرکت دو باندل جدید برای کنسول اکس باکس وان معرفی کرده است. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

مایکروسافت به تازگی دو باندل جدید Tom Clancy’s Rainbow Six Siege و Name Your Game را برای کنسول اکس باکس وان معرفی کرده است. باندل Tom Clancy’s Rainbow Six Siege علاوه بر کنسول اکس باکس وان به ظرفیت یک ترابایت و نسخه فیزیکی عنوان Tom Clancy’s Rainbow Six Siege، شامل نسخه فیزیکی عناوین Rainbow Six Vegas و Rainbow Six Vegas 2 نیز هست که به لطف قابلیت پشتیبانی اکس باکس وان از عناوین نسل هفتم(اکس باکس 360)، می توانید این عناوین را روی کنسول اکس باکس وان تجربه کنید. این باندل از امروز با قیمت 399 دلار در تمامی فروشگاه ها از جمله فروشگاه مایکروسافت و در تمامی کشورهایی که کنسول اکس باکس وان در آن ها موجود است به غیر از کشور های چین، فرانسه، بلژیک، هلند و ژاپن در دسترس خواهد بود.

 

باندل بعدی که Name Your Game نام دارد، یک کنسول اکس باکس وان به ظرفیت 500 گیگابایت است که این باندل به کاربران اجازه می دهد یکی از عناوین Forza Motorsport 6 ،Rise of the Tomb Raider ،Gears of War: Ultimate Edition ،Rare Replay را انتخاب کرده و سپس کدی را دریافت خواهند کرد که با آن می توانند نسخه دیجیتالی عنوان مورد نظر خود را دانلود کنند. این باندل در تاریخ 12 ژانویه(سه شنبه 22 دی 1394) در کشور های استرالیا، آلمان، ایرلند، مکزیک، نیوزیلند و انگلستان با قیمت 349 دلار(یا به پول رایج هر کشور) در دسترس خواهد بود. البته کاربران کشورهای برزیل، کانادا و آمریکا برای دسترسی به این باندل باید تا اواخر ژانویه منتظر بمانند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید