تاریخ انتشار رسمی نسخه رایانه‌های شخصی Rise of the Tomb Raider مشخص شد

۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۷

بالاخره پس از شایعات و گمانه‌ زنی های فراوان، بالاخره کمپانی اسکورانیکس تاریخ انتشار نسخه رایانه‌های شخصی عنوان تحسین شده استودیو Crystal Dynamics یعنی Rise of the Tomb Raider را به همراه نسخه کلکسیونی آن تایید کرد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه شوید.

طبق تایید رسمی ناشر، Rise of the Tomb Raider در تاریخ 28 ژانویه (مصادف با 8 بهمن) برای ویندوز 10 و استیم به همراه قابلیت پشتیبانی از وضوح تصویر 4K منتشر خواهد شد.
نسخه دیجیتالی بازی از طریق فروشگاه‌های دیجیتالی استیم، ویندوز استور، آمازون و فروشگاه الکترونیکی اسکورانیکس منتشر می‌شود. نسخه فیزیکی نیز در تمامی خرده‌ فروشی‌های معتبر سرتاسر دنیا منتشر شده و قیمت نسخه استاندارد بازی 59.99 دلار است.
همچنین نسخه لوکس بازی نیز به صورت دیجیتالی منتشر شده و دارای Season Pass بازی خواهد بود. برای دسترسی به این نسخه بایستی مبلغ 89.99 دلار بپردازید.
و اما نسخه کلکسیونی Rise of the Tomb Raider نیز هم‌زمان با بقیه نسخه‌ها برای رایانه‌های شخصی منتشر شده و شامل نسخه لوکس بازی، مجسمه 12 اینچی از لارا کرافت، یک نسخه از سفرنامه لارا بعلاوه گردنبند جید و قاب فولادی خواهد بود. نسخه کلکسیونی از طریق فروشگاه الکترونیکی اسکورانیکس به فروش رسیده و 149.99 دلار قیمت دارد.
لازم به ذکر است، محتوای نسخه کلکسویونی رایانه‌های شخصی عنوان مذکور مشابه با نسخه اکس‌باکس‌وان است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید