پدر Final Fantasy خواهان ساخت یک بازی جدید در 2016 است

۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۳

آقای هینوروبو ساکاگوشی که از ایشان به عنوان خالق سری بازی محبوب Final Fantasy یاد می شود، قصد دارند که در سال 2016 مجدد سر کار برگردند.

ایشان که به عنوان یکی از اعضای کلیدی در ایجاد سری بازی Final Fantasy قلمداد می شوند، سال 2004 بود که شرکت اسکوئر اینکس را ترک کرده و استودیو میست واکر را به وجود آوردند. از بازی های منتشر شده توسط ایشان تا کنون می توان به Blue Dragon، Lost Odyssey و The Last Story اشاره کرد. بعد این عناوین آقای ساکاگوشی برای ساخت بازی های کنسولی سکوت اختیار کردند و فقط بر روی یک سری بازی موبایل، مانند عنوان نقش آفرینی بسیار ساده Terra Battle تمرکز داشتند.

ایشان طی صحبت های خود با مجله ژاپنی فامیتسو اعلام کرده اند که امسال علاوه بر ارائه محتویات جدید برای بازی Terra Battle، می خواهند که بر روی یک بازی جدید نیز کار کنند. بازی که ایشان میخواهند بسازند صرفا با کلماتی مانند اصیل، جدید و تغییر دهنده دیدجهانیان توصیف شده است.

البته انتظار نداشته باشید که بازی جدید در همین سال 2016 هم عرضه شود زیرا مراحل کاملا ابتدایی ساخت را پشت سر می گذارد. همچنین انتظار به وجود آمدن یک عنوان نقش آفرینی مانند Final Fantasy نیز نمی رود و به طور کل شاید میست واکر منابع کافی برای عناوین کنسولی بزرگ را در حال حاضر ندارد.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید