عنوان Scalebound تا سال 2017 تاخیر خورد

۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۲

عنوان Scalebound، عنوان انحصاری اکس باکس وان، تا سال 2017 تاخیر خورد. پلاتینیوم گیمز ضمن اعلام این خبر گفت که مراحل ساخت بازی به خوبی پیش رفته و تاخیر بازی به ما زمان می دهد تا بهترین تجربه از این عنوان را به کاربران منتقل کنیم. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

همین امروز بود که فروشگاه SimplyGames بازی Scalebound را لیست کرده و تاریخ انتشار آن را 18 نوامبر 2016 اعلام کرده بود ولی ساعاتی پیش پلاتینیوم گیمز به طور رسمی اعلام کرد که عنوان Scalebound تا سال 2017 منتشر نخواهد شد:

« مراحل ساخت بازی به خوبی پیش می رود. Scalebound یکی از بزرگ ترین عناوینی است که این استودیو ساخته است. Scalebound یعنی ماجراجویی های بزرگ با گیم پلی فانتزی، بخش چند نفره نوآورانه، نبردهایی افسانه ای در مقیاس عظیم آن هم در یک دنیای جهان آزاد وسیع و زیبا؛ این همان عنوانی است که سال ها رویای ساخت آن را داشته ایم.»

«برای این که بتوانیم این بازی را به کیفیت مورد نظر شما برسانیم، انتشار آن را تا سال 2017 به تعویق انداخته ایم. این کار به ما زمان می دهد تا بتوانیم ایده های نوآورانه و بلند پروازانه خود را روی عنوان Scalebound پیاده کرده و بهترین تجربه از گیم پلی منحصر به فرد و هیجان انگیز این عنوان را به شما ارائه دهیم»

بدین ترتیب عنوان Scalebound در سال 2017 به صورت انحصاری برای کنسول اکس باکس وان منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید