Yacht Club Games برنامه دارد تا پرونده عنوان Shovel Knight را در سال 2016 ببندد

۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۵

عنوان Shovel Knight و استودیوی Yacht Club Games سال 2015 را موفقیت پشت سر گذاشتند و حالا وقت آن است تا بدانیم آن‌ها چه برنامه‌هایی برای سال 2016 دارند.

Shovel Knight در سال 2015 سال خوبی را تجربه کرد. عرضه آمیبو‌های این بازی در کنار بسته گسترش دهنده Plague of Shadows باعث می‌شوند که سال 2015 را یک سال موفق برای عنوان Shovel Knight و استودیوی Yacht Club Games بدانیم. حال، سازنده بازی، مخصوصا Ian Flood برنامه نویس گیم‌پلی این عنوان، برنامه‌های بزرگی برای Shovel Knight در سال 2016 دارند و قصد به اتمام رساندن کلی این بازی در این سال را دارند.

هدف کلی ما برای سال 2016 این است که عنوان Shovel Knight را کاملا در سال 2016 به اتمام برسانیم و امیدواریم که به این هدف برسیم. اما قبل از آن، ما برنامه‌های زیادی داریم. کمپین Specter Knight، کمپین King Knight، ماد مبارزه برای کنسول‌ها (به غیر از کنسول‌های دستی) و تغییر جنسیت هدف‌های ما در سال 2016 هستند که در حال کار برروی آن‌ها هستیم. داشتن پشتیبان‌ بسیار خوب است. آن‌ها به عنوان یک بازی داغ، به Shovel Knight در سال 2016 نگاه نمی‌کنند اما افرادی هستند که علاقه زیادی به آن دارند و اخبار آن را به خوبی دنبال می‌کنند.

مطمئنا طرفداران عنوان Shovel Knight منتظر محتواهای اضافه شونده این عنوان هستند و به نظر می‌رسد که سال 2016 نیز یک سال موفقیت آمیز برای Shovel Knight باشد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید