فصل سوم Killer Instict در ماه مارس برای ویندوز پی سی منتشر می شود

۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۳

اقای ادم ایزگرین که به عنوان مدیرنوآوری بازی Killer Instict شناخته می شوند، با جزئیات تازه ای از نسخه مخصوص رایانه های شخصی به میان هواداران آمده اند و اخباری دارند که ممکن است برای یک سری از بازیبازها زنگ خطری باشد.

اخباری که منتشر شده اند در رابطه با 2 مورد است: 1- فصل سوم Killer Instict در ماه مارس برای ویندوز پی سی منتشر می شود 2- این عنوان انحصاری ویندوز 10 است. مورد دوم از این بابت یک زنگ خطر است، که شاید عنوان نامبرده فقط مخصوص DX12 باشد، قابلیتی که هر سیستمی از آن بهره مند نیست. البته این مورد هنوز تایید نشده است و می بایستی منتظر انتشار جزئیات بیشتر باشیم.

فصل سوم Killer Instict دارای یک محیط دوجو آموزشی تازه به همراه مبارزین جدیدی می باشد که تعداد آنها نسبت به زمان عرضه فصل دوم بیشتر است. حضور دو شخصیت Tusk و Kim Wu نیز برای این عنوان تایید شده است. علاوه بر این موارد با توجه به تغییراتی که در فصل سوم Killer Instict پیاده سازی می شود، تمامی شخصیت های درون بازی هم تغییرات کوچکی را دریافت خواهند کرد تا سازگاری لازم را داشته باشند.

نسخه ویندوز پی سی Killer Instict از قابلیت cross platform نیز پشتیبانی می کند که باعث می شود دارندگان نسخه کنسولی با افرادی که نسخه مخصوص رایانه های شخصی را تهیه کرده اند بازی کنند.

 

0
0

بیشتر بخوانیدمطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید